Akıllı Telefon Aralık 21, 2021 18:58

realme 9 Pro Plus Tüm Bildiklerimizi Unutturmaya Geliyor!

Şirketin en çok beklenen modellerinden olan realme 9 Pro Plus, yeni sertifika gelişmeleri ile gündemde. İşte detaylar karşınızda.
realme 9 Pro Plus Tüm Bildiklerimizi Unutturmaya Geliyor!

Bu yıl akıllı telefon sektöründe büyük ivme yakalayan realme, yeni telefonlarını geliştirmeye devam ediyor. Şirketin en çok beklenen amiral gemisi serisi realme 9 Pro Plus, birkaç sertifika testinden geçerek onayı kapmış durumda. Gelin detaylara bir göz atalım.

realme 9 Pro+, İki Varyantı ile Gündemde Yerini Aldı

realme 9 Pro+, RMX3392 kod adıyla Hindistan BIS sertifika platformunda görüldü. Ayrıca Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon(NTBC) resmi sertifikasyon sitesinden de onay aldı. Diğer varyant olan RMX3392 aynı şekilde farklı Asya sertifikasyon programlarından onayı kaptı.

Sertifikalara baktığımızda, RMX3393 kod adlı realme 9 Pro Plus’ın, 5G bağlantı desteğine sahip olduğunu anlamış olduk. Ancak RMX3392 kod adlı versiyonun 4G LTE varyantı olup olmadığını şu anlık bilmiyoruz.

realme 9 Pro Plus

5G bağlantı destekli realme 9 Pro Plus’a geri dönersek, cihaz birkaç kamera platformunda 16 Megapiksel ön kamera ve f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50 Megapiksel ana kamerası ile görülmüştü. Telefonun teknik özellikleri ve piyasaya çıkışı konularında şu anlık bir bilgi ne yazık ki mevcut değil.

Yine de akıllı telefon serisinin özgün tasarım ve süper özellikler getireceği de değerlendirmelerde mevcut. Akıllı telefonun nasıl olacağını zamanla yeni sızıntılar ve raporlarla öğreneceğiz. Yeni gelişmeler için sıkı takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.