Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Kamera Canavarı OnePlus 10 Pro En Net Haliyle Karşımızda

OnePlus'ın kamera canavarı yeni telefonu OnePlus 10 Pro en net görselleri ile karşımıza çıktı. Bu telefon insan işi değil gerçekten.

Kamera Canavarı OnePlus 10 Pro En Net Haliyle Karşımızda

OnePlus, 2022 yılına bomba gibi bir giriş yapmak için çalışmalarına başladı. 2022’nin ilkbahar aylarında karşımıza OnePlus 10 Pro ile çıkacak olan firma kamera konusunda rakiplerine adeta göz dağı verecek gibi görünüyor. Bugün ortaya çıkan render görsellerine göre telefon tam bir kamera canavarı olacak. Tripofobisi olanları çıldırtacak olan bu kamera kurulumu muhtemelen DxOMark’ta rahat bir şekilde en iyi ilk üçe girecek.

OnePlus 10 Pro özellikleri ile ben buradayım diyor

Siyah, gri ve yeşil renklerinin yanı sıra oldukça iddialı olan mor rengine de sahip olacağı söylenen telefonda yine Hasselblad imzalı lensler yer alacak. Bu sefer işi şansa bırakmayacak olan teknoloji üreticisi, yazılım konusunda da kamerasını destekleyecek. Snapdragon 8 Gen 1‘in yapay zeka özellikleri ile fotoğrafları işlemede üst düzey bir deneyim sunacağını düşündüğümüz bu model bu sefer olmuş dedirtecek.

Telefonun şimdilik kaç megapiksel çözünürlüğünde kameralara sahip olacağı bilinmiyor. Kamera canavarında muhtemelen 50 Megapiksel ve 48 Megapiksel çözünürlüğünde lensler yer alacak. Ekran konusunda ise telefonun 120 Hz tazelemeli QHD+ çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip olacağı söyleniyor. 5.000 mAh kapasiteli bataryası ile dolu dolu bir deneyim sunacak olan bu model 999 dolar fiyat bandında olacak gibi görünüyor.

OnePlus 10 Pro

Türkiye pazarına kısa bir süre önce giriş yapan firmanın bu modelini ülkemize getirip getirimeyeceği bilinmiyor. Kurlar şu sıralar normale dönmeye başladı. Eğer bu aşağı doğru eğilim devam ederse OnePlus’ın yeni canavarının ülkemizde satılmaması için en ufak bir sebep kalmayacak diyebiliriz. Umarız bu düşüş devam eder ve telefon fiyatları da normale döner. Yoksa 20.000 TL’ye amiral gemisi model alacak gibi görünüyoruz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.