Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Honor MagicBook Serisi Türkiye’de Tanıtıldı!

Honor MagicBook serisi Türkiye'de resmi olarak tanıtıldı. Ryzen işlemciler ile donatılan yeni seri performansı ile dikkat çekiyor.

Honor MagicBook Serisi Türkiye’de Tanıtıldı!

Huawei‘den ayrıldıktan sonra yoluna tam gaz devam eden Honor, bugün Türkiye’de yeni Honor MagicBook serisi ile karşımıza çıktı. AMD’nin çok ses getiren ve Intel’i sıkıştıran Ryzen 5000 serisi işlemcisinden beslenen bu canavarlar sunduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Peki, bu modeller kullanıcılar neler sunuyor? Gelin özelliklerine yakından bakalım.

Honor MagicBook özellikleri ile neler sunuyor?

14 inç, 15.6 inç ve 16 inç modeller ile karşımıza çıkan Honor tüm modellerinde Full HD çözünürlük kullanıyor. Bu ekranlar ekranlar 300 nit parlaklık, DC karartma, ve sRGB renk alanının %100‘ünü kapsaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. 16:9 oranındaki bu ekranların piyasadaki üst seviye ekranlar ile yarışabileceğini belirtelim.

8 GB RAM ve 512 GB SSD ile gelen bu modellerde 16 GB’a kadar RAM yükseltmesi de yapılıyor. Windows 11 ile tam uyumlu olan bu modellerin kutusundan Windows 10 ile çıktığını belirtelim. Dilerseniz ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilirsiniz.

AMD’nin Ryzen 5000 serisi işlemcisinden beslenen bu modeller, hem performans hem de verimlilik konusunda kullanıcıları üzmüyor. Türkiye fiyatı henüz açıklanmayan bu modeller tasarımı ile Apple’ın MacBook modellerine rakip olacak gibi görünüyor.

Honor MagicBook

Hafif yapısı ve Honor telefonlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışarak ekosisteme katkı sağlayan MagicBook serisi uzun batarya süresi ile size prizin yerini unutturuyor. Yaklaşık olarak 1.5 KG ağırlığı ile taşınabilirlik konusunda da dikkat çeken bu modeller yakında mağazalardaki yerini alacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.