Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 18, 2021 14:22

Xiaomi 11T ve 11T Pro Kardeşim Helikopter Pat Pat

Amiral gemisi pazarını titreten Xiaomi 11T ve 11T Pro modellerinin öne çıkan detayları neler? En önemli özellikleri hangisi?
Xiaomi 11T ve 11T Pro Kardeşim Helikopter Pat Pat

Akıllı telefon pazarında fiyatlar aldı başını gitti. İşte bu noktada da kullanıcıların en iyi telefondan daha ziyade en uzun süre kullanabilecekleri telefonlara yöneldiklerini görüyoruz. İşte bu noktada Android ekosisteminde olmayan özellikler ile bizlere sunulan Xiaomi 11T ve 11T Pro modelleri kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılar nitelikte.

Bizde TeknoBurada.Net olarak her iki telefonun da bize göre öne çıkan yönlerini sizlerle paylaşmak istedik. Zira baktığınızda her iki telefonun da orta üst segment değil “amiral gemisi” modeller olduğunu görüyoruz. Hem Xiaomi 11T‘nin hem de Xiaomi 11T Pro‘nun en önemli öne çıkan özellikleri tam 3 büyük Android güncellemesi ve 4 yıl boyunca da güvenlik güncellemeleri almaya devam etmeleridir. Zira bu sebeple sürekli olarak güncel bir Android telefon kullanacaksınız. Bu durum da 11T ve 11T Pro modellerinin değer kaybının önüne geçecek en büyük etken olacak. Bu durum da özellikle Android ekosisteminde pekte görmediğimiz bir durum diyebiliriz. Zira bir markanın telefona 3 yıl boyunca güncelleme vereceğini duyurması çok ama çok özel bir şey.

Akıllı telefon almak her geçen gün zorlaşırken güncel kalacak bir telefon almak bu noktada sizin bu telefonları uzun süreli kullanmanıza da sebep olacak. Özellikle Xiaomi 11T Pro modeli kamera performansı ile tüm rakiplerinin önünde yer alan bir yapıda. Mükemmel gece performansları sunan 11T serisinin tüm özelliklerini aşağıdaki videoda detaylı olarak bulabileceksiniz. Yorumlarınızı hem forumumuzda hem de Youtube yorumlar kısmında bekliyoruz.

Xiaomi 11T ve 11T Pro Öne Çıkan Özellikler

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız inceleme videosunu birlikte izleyelim…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.