iPhone Aralık 18, 2021 13:16

iPhone 6S Plus Fiyatı Düştü! 2022’ye Girerken Yaptığımız Habere Bak!

Üzülerek söylüyoruz ki iPhone 6s Plus fiyatı düştü. 7. yaşına girecek olan iPhone'u anca satın alabileceksiniz.
iPhone 6S Plus Fiyatı Düştü! 2022’ye Girerken Yaptığımız Habere Bak!

Apple Türkiye’nin son zammından sonra bırakın iPhone‘u herhangi bir Apple ürünü veya aksesuarı bile almak hayal oldu. 30.000 TL‘yi bulan iPhone fiyatlarından sonra kullanıcılar eski modellere yönelmeye başlayacak gibi görünüyor. Üzülerek söylüyoruz ki 7. yaşına girecek olan iPhone 6s Plus modelinin fiyatı bugün indirime girdi.

Anca iPhone 6s Plus satın alabiliriz!

Türkiye’de çıktığında 6.500 TL’ye iPhone 11 satılıyordu. Artık bu fiyatlara 7 yıllık iPhone’lar satılmaya başlandı. iPhone 6s Plus’ın da fiyatı 5.200 TL bandına kadar çıktı. Yapılan son indirim ile bu modeli 4.840 TL‘ye satın almak mümkün.

2022‘ye girmeye gün saydığımız bugünlerde yaptığımız bu haberden gerçekten utanıyoruz. Çünkü 4.800 TL bandına daha düne kadar Android’de üst segment telefonlar satılıyordu. Ancak gelinen durum ortada. 7 yıllık telefonu artık 2022 yılına ait zamlı asgari ücretten fazla para ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

iPhone 6s Plus

Fiyatlar artık bu seviyelerde olacak. Hatta kurlardaki hareketliliğe göre fiyatlara bir daha zam gelebilir. Türkiye’de bildiğiniz gibi bir fiyat çıktıysa o fiyat inmez. Maalesef yeni değil 3 yıllık bir iPhone’u bile satın almak hayal ötesi oldu. Bu sadece Apple ürünleri için geçerli de değil. Yakında tüm teknoloji üreten firmalar fiyatlarına ciddi şekilde zam yapacak. Bu zamlar gelmeden önce eğer ürün almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Yoksa iki kat fiyat ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.