Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

OPPO Find N, Renk Seçenekleriyle Herkesi Cezbedecek

Son dönemin en çok konuşulan telefonlarından biri olan OPPO Find N şimdi daha fazla renk seçeneğiyle karşımızda. Peki bunlar satışa çıkar mı?

OPPO Find N, Renk Seçenekleriyle Herkesi Cezbedecek

OPPO Find N, katlanabilir akıllı telefon dünyasında devrim gerçekleştirdi desek yeridir. Şu an lider üretici konumunda bulunan Samsung’un üç nesildir gideremediği bazı can sıkan hususlar Find N modelinde karşımıza çıkmıyor. Bunlar ne derseniz? Birincisi OPPO’nun tescilli Flexion menteşe sistemi. Yeni menteşe sistemi sayesinde ekranın katlanabilir noktasında oluk oluşmuyor. OPPO’nun kendisi için 150’den fazla patent aldığı menteşe sistemi, katlanabilir kenarlar arasındaki boşluğu tamamen ortadan kaldırıyor.

OPPO Find N’i bu kadar çekici kulan bir diğer nokta ise ekran en boy oranı. Özellik dış ekranda yer alan 18:9’luk format, katlanabilir telefonu gün boyunca açmadan kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayacak. Telefon iç ekranı ise 1.071:1 formatında. Gelelim Find N’nin lansmanda aktarılmayan renk seçeneklerine.

OPPO sıra dışı telefonu siyah, beyaz ve mor renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Yayınlanan yeni bir fotoğraf, telefonun daha fazla renk seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. Bunlar arasında pembe, açık mavi, deniz mavisi ve bej renklerini görüyoruz. Hepsi bu kadar değil, OPPO ayrıca sportif görünüm için gri, bej ve lacivert renklerde vegan deri çeşitleri de sunmakta. Piyasaya sürülmemiş bu renk seçeneklerinin bazılarında farklı dokuda kamera dizaynları da dikkat çekiyor. OPPO ilerleyen dönemlerde Find N’in mevcut renk seçeneklerini artırır mı bilmiyor, bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.