Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Samsung Aralık Ayı Güncellemesini Altı Model İçin Yayınladı

Samsung aralık ayı güvenlik güncellemesini dört popüler telefonu için yayınladı Bu dört model arasında Galaxy A50 de yer alıyor.

Samsung Aralık Ayı Güncellemesini Altı Model İçin Yayınladı

Samsung bir yandan Android 12 diğer taraftan aralık ayı güvenlik odaklı güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Teknoloji devi son olarak dört popüler telefonu için aylık güncellemeyi yayına aldı. Bunların ilki Galaxy A50.

Galaxy A serisinin bu denli ilgi görmesinde önemli bir kilometre taşı olan Galaxy A50 birçok ülkede güvenlik güncellemesini almaya başladı. Üç aylık dönemler şeklinde güncelleme alacağı bildirilen telefon güncellemeyi henüz Türkiye’de almamış görünüyor, fakat dilerseniz Ayarlar menüsünden yeni yazılımı sorgulatabilirsiniz.

Samsung diğer taraftan son Note serisi telefonları olan Galaxy Note 20 ve Note 20  Ultra için de aralık ayı güncellemesini yayına aldı. İlk etapta Amerika’da başlatılan güncelleme henüz küresel çapta başlamadı. Güncelleme ülkemizde başladığı an ilgili gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Öte yandan Samsung, Galaxy S20 serisi için de güncellemeyi yayına almış durumda. Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerini kapsayan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz. Tüm bu güncellemeler ülke ve bölgeye göre değişkenlik göstermekte. Dolayısıyla tüm kullanıcılara aynı anda ulaşmayabilir.

Note 20 Kamera

Samsung, Android 12 / One UI 4.0 güncellemesinin dağıtımına kasım ayı ile birlikte başladı. İlk etapta Galaxy S21 serisi ve katlanabilir telefonlar Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 güncellemeyi aldılar. Yine ocak ayı sonuna kadar Türkiye’de Galaxy S10 serisi, Galaxy Note 20 serisinin Android 12’ye yükseltilmesi planlanmakta.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.