Mobil Aralık 14, 2021 9:55

Xiaomi Watch S1 Türkiye’de Satılacak Bir Sonraki Xiaomi Saat Olacak

Xiaomi Watch S1 isimli yeni bir akıllı saat piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Saat aralarında Türkiye'nin de yer aldığı birçok ülkede satılacak.
Xiaomi Watch S1 Türkiye’de Satılacak Bir Sonraki Xiaomi Saat Olacak

Xiaomi, Avrupa ve Asya pazarları için Xiaomi Watch S1 olarak adlandırılan yeni bir akıllı saat piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Güvenilir bir kaynak tarafından aktarılan bilgilere göre akıllı saat 2022’nin birinci çeyreğinde dünyanın birçok ülkesinde tüketicilerle buluşacak.

Xiaomi Watch S1’in hangi özelliklere sahip olacağı şu an için bilinmiyor, fakat markanın giyilebilir cihazlar kategorosindeki uygun fiyat politikasını sürdürecek. Öte yandan saatin daha önce tanıtılan  Mi Watch Colour, Mi Watch Revolve ve the Mi Watch Revolve Active gibi yuvarlak kadrana sahip olması yüksek ihtimal.

Yaz döneminde tanıtılan Mi Watch Revolve Active modeline bakarak Watch S1’ten neler bekleyebileceğimize dair bir fikir de edinebiliriz. Yine yıl sonu yaklaşırken Watch S1 cephesinden daha fazla sızıntının geleceğini söyleyebiliriz.

Haziran ayında piyasaya sürülen Mi Watch Revolve Active, SpO2 kan oksijen izleme, 7/24 kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve hatta bir stres ve enerji göstergesi gibi çeşitli özellikler sunuyor. Ayrıca 5ATM su geçirmezliği de destekliyor ve 6 renkli kayış seçeneğiyle geliyor.

Akıllı saatte 1.38 inç büyüklüğünde renkli AMOLED ekran yer alıyor. 14 güne kadar pil süresi sunan saat, Amazon’un Alexa’sını da destekler ve kullanıcılara müzik kontrolü, 117 spor modu, 110’dan fazla saat yüzü, uygulama bildirimlerinin yanı sıra dahili GPS/GLONASS konumlandırma sistemi sunmakta.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.