Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Vivo S12 Uygun Fiyatı ile Piyasayı Sallayacak

Vivo'nun 2021'i kapatmaya niyeti yok. Çinli teknoloji devi şimdi de vivo S12 serisini duyurmaya hazırlanıyor. İşte tahmini özellikleri.

Vivo S12 Uygun Fiyatı ile Piyasayı Sallayacak

vivo bugün, 22 Aralık’ta Çin’de vivo S12 serisi akıllı telefonlarının lansmanını doğruladı. Bu seri Temmuz ayında tanıtılan S10 ve S10 Pro modellerinin halefi olacak gibi görünüyor. Telefonun yan profilini gösteren teaser görseli, altın rengindeki şık tasarımı ve kamera çıkıntısını gözler önüne seriyor.

vivo S12 serisi fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekecek

Telefonun ana S12 versiyonu düz bir ekrana sahip olacak. Ortaya çıkan söylentilere göre üst seviye S12 Pro versiyonu kavisli bir ekranla gelecek. Yakın zamanda ortaya çıkan bilgilere göre telefonda 108MP arka kamera ve çift ön kamera yer alacak. Bunların Pro serisine özel olacağını belirtelim.

Söylentiler ayrıca S12 Pro’nun 50MP selfie kamerası olacağını söylüyor. Full HD+ çözünürlüğünde 90 Hz veya 120 Hz tazelemeli AMOLED ekran ile gelecek olan bu seri MediaTek Dimensity 1200 yonga setinden beslenecek. 6 GB RAM ve 8 GB RAM‘e sahip olmasını beklediğimiz bu seri fiyatını uygun tutarak 2022’ye vivo’nun hızlı bir başlangıç yapmasını sağlayacak.

vivo s12

OriginOS Ocean işletim sistemi ile gelecek olan yeni seri, akıcılık ve özellik bakımdan rakiplerine taş çıkaracak. iOS’in tasarımını andıran ve eski Apple mühendisleri tarafından geliştirilen OriginOS Ocean bakalım şimdiye kadar ki en iyi Android arayüz deneyimini sunacak mı?

Ayrıca bu etkinlikte Geçen yılki vivo Watch modelinin halefi vivo Watch 2 de tanıtılacak. Bu model önceki modeldeki 18 güne kadar ultra uzun pil ömrüne ve bağımsız sesli arama ve veri için eSIM desteğine sahip olacak. İlk olarak Çin’de satışa sunulacak olan bu yeni serinin Avrupa ve Türkiye pazarına ne zaman geleceği bilinmiyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.