Mobil Aralık 14, 2021 14:53

Samsung Galaxy M33 Devasa Pili ile Gündemi Salladı!

M serisinin yeni üyesi olacak Samsung Galaxy M33, yeni pil detayları ile gündeme çıktı. İşte gelişmenin detayları karşınızda.
Samsung Galaxy M33 Devasa Pili ile Gündemi Salladı!

Güney Koreli dev, orta sınıf akıllı telefonlarını yüksek donanımlarla destekleyip kullanıcılara kaliteli deneyimi yaşatmaktan taviz vermiyor. Yeni raporlarla birlikte önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy M33 serisinin pil kapasitesini öğrenmiş olduk. Gelin detaylara bir göz gezdirelim.

Samsung Galaxy M33 5G, 6.000 mAh Kapasiteli Pili ile Parlayacak!

Güvenilir Samsung kaynaklarından gelen raporlara göre, EB-BM336ABN model numaralı bir Samsung akıllı telefon pili Safety Korea tarafından onaylandı. Bu onay ile birlikte telefonun pilinin yaklaşık 5.830 mAh nominal kapasiteye sahip olacağı anlaşıldı. Yani bu akıllı telefon yaklaşık 6.000 mAh pil kapasiteli olarak pazarlanacak.

Samsung Galaxy M32

Model numarasına göre pil, yakında çıkacak olan Galaxy M33 5G’ye ait(SM-M336) olacak. Eğer durum böyle gerçekleşirse, akıllı telefon 5.000 mAh pil ile gelmesi beklenen Galaxy A33 serisine büyük fark atacak. Pil süresinde kullanıcılarına kesintisiz ve uzun deneyimler sunacak olan M33, şimdiden almayı düşünen kullanıcılarını heyecanlandırdı.

Şimdiye kadar, Galaxy M33 5G’nin Galaxy A33 5G’nin yeniden markalanmış versiyonu olacağı düşünülüyordu çünkü Galaxy A32 5G ve Galaxy M32 5G birebir aynıydı. Bu nedenle, M33 5G hakkındaki bilgiler şu anda çok kısıtlı ve ilerleyen zamanlarda yeni sızıntılar ortaya çıkacaktır. Serinin 2022’nin baharında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Galaxy cihazların yeni gelişmelerini kaçırmamak için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.