Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 12, 2021 18:57

Samsung MX Neyin Nesi? Samsung’da Bir Şeyler Oluyor!

Güney Koreli teknoloji devi yeniden yapılandırmaya gitti. Samsung MX adı altında yeni bölümünü duyuran Samsung'da işler değişiyor.
Samsung MX Neyin Nesi? Samsung’da Bir Şeyler Oluyor!

Samsung, yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak mobil bölümünü yeniden adlandırdı. Artık buna eskiden olduğu gibi Mobil İletişim değil sadece Samsung MX deniyor. Yeniden yapılandırma sürecine başlayan Samsung’un bu hamlesi firma için büyük önem taşıyor. Geçtiğimiz günlerde bazı bölümlerini de birleştiren Güney Koreli firma 2022 yılında farklı bir politika ile giriş yapabilir.

Samsung MX nedir?

Samsung’un resmi açıklamasında belirtildiği gibi, yeniden adlandırma, Galaxy’nin gelişiminde yeni bir aşamaya geçişi işaret ediyor. Şirket, açık inovasyon felsefesini benimsiyor ve müşteri deneyimini birinci öncelik haline getirmeye çalışıyor. Yeni isim aynı zamanda Samsung’un mobil iletişimin ötesine geçen kullanıcı odaklılığının ve şirketin hızla değişen iş ortamına aktif olarak yanıt verme ve ürün ve hizmetlerini müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenleme taahhüdünün altını çiziyor.

Bu isim değişikliği ile ilgili olarak Güney Koreli teknoloji devi; “Mobil sektördeki onlarca yıllık yenilik ve liderliğin ardından işimizin yeniden adlandırılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İsim değişikliğiyle birlikte, Galaxy kullanıcıları için daha da heyecan verici deneyimler yaratabileceğimiz yeni bir mobil inovasyon çağına adım atacağımıza inanıyoruz.” ifadesini kullandı.

Samsung MX

Samsung’un yeni yapılandırmasının firmanın özellikle yeni ürünleri için çok faydalı olacağı söyleniyor. Bölümleri birleştirerek kullanıcılara daha iyi deneyim sunmak isteyen Samsung’un önümüzdeki yıl sunacağı yeni teknolojileri merakla bekliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.