Akıllı Telefon Aralık 11, 2021 8:52

Samsung Galaxy A53 Cephesinde Heyecanlandıran Gelişme

Samsung Galaxy A53 üretimi gelen bilgilere bakılırsa başlamış durumda. Telefonu beklenenden daha önce göreceğiz. Son gelişmeleri aktarıyoruz.
Samsung Galaxy A53 Cephesinde Heyecanlandıran Gelişme

Samsung Galaxy A serisi bulundukları segmentte her yıl daha iddialı bir noktaya geliyor. Bu yıl tanıtılan Galaxy A72 ve Galaxy A52 üst segment telefonlara has bazı özellikler sergileyerek rakipleri arasındaN sıyrılmayı başardı. Burada Galaxy A52 için ayrı bir parantez açılabilir. Stereo hoparlör, IP67 sertifikası, OIS destekli arka kamera ve 90Hz Super AMOLED ekranlı telefon uzun bir sürediR Türkiye’deki uygun fiyat yapısını koruyor. Tabii yeni yılın gelmesiyle birlikte gözler artık telefonların devam modellerinde. Bu noktada Samsung Galaxy A53 cephesinde yaşanan gelişmeleri bir süreden beridir sizlere aktarıyoruz. Son bir rapor ise telefonu bekleyenleri daha fazla heyecanlandıracaktır.

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy A53 için üretim süreci Hindistan’da başlamış görünüyor. Son dönemde sızıntılarda yaşanan artış ve üretim sürecinin başlamış olması, Galaxy A53’ün beklenenden daha önce tanıtılacağı ihtimalini güçlendiriyor. Galaxy A52’nin bu yıl mart ayında resmileştiğini hatırlatalım.

Sızdırılan görseller Galaxy A53’ün Galaxy A52’ye benzeyeceğini fakat biraz daha kompakt bir yapıya bürüneceği yönünde. Teknik özellik konusunda tabii ki gelişmeler olacak. Burada en fazla merak edilen işlemci tercihi. Galaxy A52’nin yumuşak karnının Snapdragon 720G olduğunu hepimiz biliyoruz. Galaxy A53’te muhtemelen Snapdragon 775G ya da Snapdragon 778G işlemcilerinden biri tercih edilecek.

Galaxy A53’te ayrıca hızlı şarj desteğinin artırılması bekleniyor. Galaxy A52’de 25 watt desteği yer alsa da, kutusundan 15 watt’lık bir adaptör çıktı. Bu durumun Galaxy A53 ile değişmesi bekleniyor. Son olarak, Galaxy A53’ün yayınlanan görselleri telefonda 3.5 mm’lik kulaklık girişinin yer almadığını gösterdi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.