Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

realme GT 2 Pro Bakın Hangi Özelliğiyle iPhone 13 Pro’ya Rakip Olacak

realme GT 2 Pro cephesinden özel bilgiler gelmeye devame diyor. Son olarak akıllı telefonun 1TB depolamaya sahip olacağı anlaşıldı.

realme GT 2 Pro Bakın Hangi Özelliğiyle iPhone 13 Pro’ya Rakip Olacak

realme GT 2 Pro görünüşe bakılırsa bu ay tanıtılacak Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili telefonlar arasına adını yazdıracak. Son dönemde birçok rapor telefonda dair önemli bilgiler aktarmakta. Sıra dışı arka dizayn, ekran altı kamera derken şimdi de telefonun 1TB depolama birimine sahip olacağı anlaşıldı.

Güvenilir bir kaynak realme GT 2 Pro’nun canlı bir görüntüsünü paylaştı. Buradaki bilgiler arasında telefonun Snapdraogn 8 Gen 1 işlemcisinden güç alacağı bir kez daha doğrulanıyor. Android 12 tabanlı realme UI 3.0 kullanıcı arayüzüne sahip olduğu görülen telefonda en dikkat çeken nokta ise 1TB depolama birimi.

realme’nin mevcut durumda en yüksek kapasiteye sahip telefonunda 256GB depolama yer alıyor. GT 2 Pro bu alanda şirket rekoru kırmasının yanında depolama birimi olarak iPhone 13 Pro serisine rakip olacak. Öte yandan realme GT 2 Pro’nun bu versiyonunda 12GB RAM göreceğiz. 3GB sanal RAM ile birlikte ise 15GB seviyesine ulaşılacak.

realme GT 2 Pro’da 6.51 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde 120Hz ve HDR10+ destekli AMOLED ekran yer alacak. 125 watt hızlı şarj destekli 5.000 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak akıllı telefonun dikkat çeken özellikleri arasında ekran altı kamerayı göreceğiz. Kısa süre önce sızdırılan bir başka canlı fotoğrafta telefondaki ön kameranın hiçbir şekilde görünmüyordu. Telefonda hakkında yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.