Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Huawei Watch D Uygun Fiyatıyla Akıllı Saatlerin Kralı Olacak!

Şirketin yeni akıllı saat serisi Huawei Watch D, göze çarpan özellikleri ve uygun fiyatıyla gündemde. İşte yaklaşan saatin detayları.

Huawei Watch D Uygun Fiyatıyla Akıllı Saatlerin Kralı Olacak!

Çinli telekom devi Huawei, Watch D akıllı saat serisi ile sık sık gündemde parlıyordu. Akıllı saat sektöründe bu yıl büyük atılım yapan şirketin, 23 Aralık 2021′de yapılması planlanan büyük bir etkinliğe hazırlanıyor. Etkinlikte birçok ürün piyasaya tanıtılacak ve bunlardan biri de Watch D olabilir.

Huawei Watch D, Hassas Tansiyon Ölçümü Sağlayacak

XDADevelopers raporlarına göre, Çinli teknoloji devi bu etkinlik sırasında yeni bir giyilebilir cihazı olan Watch D’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Bilgilerde 23 Aralık 2021 etkinliğine de işaret edildi.

Şimdiden oldukça dikkat çeken akıllı saat olağan özelliklerinin yanı sıra, hassas tansiyon ölçme yeteneği ile geleneksel tansiyon ölçme cihazlarını aratmayacak.

Bu özellik şu anda Galaxy Watch 4’te mevcut ve Watch D’nin bu seriye rakip olabileceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte, bu yeni akıllı saatimiz önceki serilere göre daha uygun fiyatı ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Huawei Watch D

Akıllı saat, Huawei Health uygulamasını da destekleyecek. Böylece, kullanıcıların tansiyon sonuçlarının ayrıntılı bir geçmişini tutmasına ve kontrol etmesine ve hatta herhangi bir değişikliği izlemesine olanak sağlayacak.

Şu an akıllı saat hakkında çok bir detay bilinmiyor ve önümüzdeki etkinlikte daha yeni bilgileri edinip sizlere sunacağız. 23 Aralık etkinliğindeki gelişmeler için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.