Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Vivo Y33s 5G, Orta Seviye Telefonları Kızdıracak!

Son zamanlarda piyasaya fazla sayıda telefon süren şirket, Vivo Y33s 5G ile ailesine yeni bir üye kazandıracak. İşte telefonun detayları.

Vivo Y33s 5G, Orta Seviye Telefonları Kızdıracak!

Ortaya çıkan son raporlar, şirketin yakında Vivo Y32 akıllı telefonunu piyasaya sürebileceğini belirtmişti. Ancak serinin devam üyelerinden olacak Vivo Y33s 5G cihazı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. 3C sertifikasından geçen cihaz, şu anda piyasada mevcut olan Vivo Y33s 4G modelinin yerini alacak. Gelin telefonun detaylarına bir göz atalım.

Vivo Y33s, 5G Yenilemesi ile Daha Güçlü Yonga Seti Getirebilir

3C sertifikası, Y33S 5G’nin 18W hızlı şarjı destekleyen bir pil ile gelebileceğini ortaya koyuyor. Ayrıca 5G bağlantısına sahip olması ile yonga setinde bir yenilik görmemiz kaçınılmaz.

4G modeline göre performans artışı sunması beklenen 5G varyantının, hangi işlemciye sahip olacağı şu anda belli değil. Ancak pil detayını göz önüne aldığımızda, telefonun orta sınıfta yer alacağını işaret edebiliriz. Ne yazık ki, cihazın şu anda diğer özellikleri hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.

Vivo Y33s 5G

Hatırlatmamız gerekirse Vivo Y33s 4G, 1080×2408 piksel Full HD+ çözünürlük sunan 6,58 inç IPS LCD panele sahip. Funtouch OS kullanıcı arayüzü ile Android 11 işletim sistemi sunuyor. Ön kamerası ile 16 Megapiksel boyutunda çekimler yapabiliyorsunuz. Arka kamerada ise 50 Megapiksel ana ve çift 2 Megapiksel yardımcı lens mevcut.

Cihaz Helio G80 işlemcisi tarafından desteklenen 4/8 GB RAM ve 128 GB depolama kurulumuna sahip. Pili ise 18W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteden oluşuyor. 5G varyantı hakkında yeni bilgiler çıkar çıkmaz sizlere aktaracağız. Vivo ve cihazları hakkında gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.