Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Sepet Dolusu Fırsatlar MediaMarkt’ta! Son Gün 6 Aralık

MediaMarkt indirimleri devam ediyor. 3 Aralık - 6 Aralık tarihleri arasında sürecek olan Sepet Dolusu Fırsatlar başladı. İşte tüm indirimler…

Sepet Dolusu Fırsatlar MediaMarkt’ta! Son Gün 6 Aralık

MediaMarkt, Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyası döviz kurundaki artışa rağmen günleri döviz kurundaki artışa rağmen sürüyor. 3-6 Aralık tarihleri arasında sürecek indirimlerde ilginizi çekecek ya da ihtiyaç duyduğunuz bir ürünle mutlaka karşılaşacaksınız. Üç gün sürecek indirimleri hem fiziksel mağazalardan hem de mediamarkt.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.  Lafı daha fazla uzatmadan ilk ürünümüzle başlayalım.

OnePlus N10 5G

Şu sıralar yeni bir akıllı telefon satın almayı düşünüyorsanız Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyasına dahil edilen OnePlus N10 5G modeline göz atmanızı öneriyoruz. 6,49 inç büyüklüğünde Full HD + (1080 x 2400 piksel) çözünürlüğünde 90 Hz yenileme hızına sahip LCD ekrana sahip olan telefonun fiyatı 3.999 TL’ye gerilemiş durumda.

Gücünü Snapdragon 690 işlemcisinden alan Nord N10 5G’de bellek birimi 6GB RAM + 128GB olarak karşımıza çıkıyor. Telefonun arka kısmında 64 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açılı ve 2 megapiksel monokrom şeklinde üçlü kamera yer almakta. İçerisinde 30 watt hızlı şarj destekli 4.300 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyan telefonun ön kamerası ise 16 megapiksel çözünürlüğünde.

Peaq TV

Sepet Dolusu Fırsatlarda sizleri karşılayacak bir diğer ürün ise 49 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde Peaq marka ve PEAQ PTV 49F0 model numaralı Android Smart TV olacak. Dahili uydu alıcısına sahip olan akıllı TV’nin fiyatı 2.999 TL’ye geriledi.

Grundig GDH 82

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte kurutma makinelerine daha fazla ihtiyaç duymaktayız. Şu sıralar bir kurutma makinesi almayı düşünüyorsanız Grundig GDH 82 model 8 kg ısı pompalı kurutma makinesi 4.399 TL’lik fiyatıyla ilginizi çekecektir.

ASUS Dizüstü Bilgisayar

Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyasında fiyatı indirime giren bir diğer ürün ASUS E510MA-BR384T/ N4020 model numaralı dizüstü bilgisayar oldu. 15.6 inç büyüklüğünde HD çözünürlükte ekrana sahip olan bilgisayarın işlemci biriminde Intel Celeron N4020 yer alıyor. 4GB RAM + 128GB SSD şeklinde bellek birimine sahip olan bilgisayarın fiyatı 3.599 TL‘ye geriledi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.