Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 26, 2021 8:22

OPPO Enco Free 2i Şaşırtıcı Fiyatı ile Tanıtıldı

OPPO'nun Reno 7 serisinden sonra şimdi de kulaklık modeli olan OPPO Enco Free 2i tanıtıldı. AirPods Pro'ya dişli bir rakip geldi.
OPPO Enco Free 2i Şaşırtıcı Fiyatı ile Tanıtıldı

Çinli teknoloji devi OPPO, Reno 7 ailesi ile birlikte yeni kulakiçi kulaklık modelini tanıttı. OPPO Enco Free 2i olarak isimlendirilen bu model sunduğu özelliklerin yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Android ve iOS ile uyumlu olan bu kulaklığa gelin yakından bakalım.

OPPO Enco Free 2i‘de Bluetooth 5.2 bağlantısı yer alacak. AAC ses codec’ini destekleyen bu kulaklıkta 10 mm polimer titanyum sürücüler bulunuyor. Rekabetçi mobil oyunlar için 47 ms‘ye kadar düşük gecikme sunan kulaklık ANC özelliğine de sahip. 42 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan bu kulaklıkta kişiselleştirilmiş gürültü azaltma özelliği de bulunuyor.

Çağrıların gürültü azaltma kapasitesini önemli ölçüde iyileştirebilen ve maksimum 25 km/s rüzgar hızında bile rüzgar sesini iptal edebilen üç mikrofon ile gelen bu model IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklılık sunuyor. 6,5 saate kadar pil ömrü ve şarj kutusuyla 30 saate kadar kullanım sunan AirPods Pro rakibi kulaklık 80 dolar gibi inanılması güç bir fiyattan satışa sunulacak.

OPPO Enco Free 2i

OPPO Enco Free 2i özellikleri

  • Bluetooth 5.2, AAC ses kodu
  • 10 mm polimer titanyum kaplama sürücü ünitesi
  • 47 ms kadar düşük gecikme
  • 42 dB’ye kadar uyarlanabilir aktif gürültü azaltma, kulak kanalının boyutu ve şekli gibi faktörlerin neden olduğu gürültü azaltma sapmasını optimize edebilen ve “kişiselleştirilmiş gürültü azaltma” işlevi sağlayan kişiselleştirilmiş gürültü azaltma teknolojisi
  • Çağrıların gürültü azaltma kapasitesini önemli ölçüde iyileştirebilen ve maksimum 25 km/s rüzgar hızında bile rüzgar sesini iptal edebilen üç mikrofon
  • Toz ve suya dayanıklılık için IP54 derecelendirmesi.
  • 6,5 saate kadar pil ömrü, şarj kutusuyla 30 saate kadar
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.