Akıllı Telefon Kasım 25, 2021 13:02

Xiaomi 11T Pro Türkiye Fiyatı Benzinle Yarışıyor

Xiaomi 11T Pro Türkiye fiyatı benzinle yarışır hale geldi. Akıllı telefonun fiyatı kısa süre içerisinde öyle bir arttı ki..
Xiaomi 11T Pro Türkiye Fiyatı Benzinle Yarışıyor

Türkiye’de dövizin ateşi sönmüyor, hal böyle olunca birçok ithal üründe fiyat artışı kaçınılmaz bir hal alıyor. Apple, iPhone başta olmak üzere birçok ürünün Türkiye satışını askıya aldı. Diğer üreticiler ise çareyi fiyatı artırmakta görüyor. Son dönemde gerek fiyat artışı gerekse düşüşlerinde sizleri haberdar etmeyi sürdürüyor. Son olarak Xiaomi 11T Pro bu haberlerimize konu oldu. Kısa süre önce Türkiye lansmanı gerçekleştiren telefonu satın almak şu an çok güç görünüyor. Zira Xiaomi 11T Pro Türkiye fiyatı deyim yerindeyse uçuşa geçmiş durumda.

12GB RAM + 256GB’lık bellek seçeneğinin Türkiye fiyatı 9.499 TL olarak açıklandı, fakat telefon şu an Xiaomi’nin resmi sitesinde stoklarda görünmüyor. Sipariş vermek istediğinizde ürünün stoklara girmesi için “Bana bildir” seçeneği karşınıza çıkacak. Tıpkı iPhone’larda olduğu gibi daha önce Xiaomi 11T Pro’yu stoklayanlar telefonu fahiş fiyatlardan satmaya başladı. Xiaomi 11T Pro şuan sadece bir sitede satılmakta ve fiyatı da 14.651 TL.

Xiaomi 11T Pro Türkiye’ye giriş yaptığında dolar kuru bu seviyede değildi ve muhtemelen stoklara girdiğinde bir fiyat artışı gerçekleşecektir. Tabii artış bu denli olur mu bizde merakla bekliyoruz.

Türkiye’de şu sıralar akıllı telefon satın almak için indirim kollayanlara fırsatları aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalmaya devam edin… Haberimize son verirken yarın (26 Kasım) itibariyle benzine 46 kuruş daha zam geleceği bildiriliyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.