Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 25, 2021 20:56

OPPO Enco Free 2i Tanıtılıyor! İşine Bak Apple!

Şirketin yeni kablosuz kulaklık üyesi OPPO Enco Free 2i, dikkat çekici özellikleriyle gündemde. İşte kablosuz kulaklığın detayları.
OPPO Enco Free 2i Tanıtılıyor! İşine Bak Apple!

Şirket, geçtiğimiz zamanlarda OPPO Enco Free2 TWS kulaklıklarını duyurmuştu. Ancak yeni çıkan raporlarla, bu serinin yeni bir üyesi olacağı ortaya çıktı. OPPO Enco Free 2i ismiyle gelecek olan TWS kulaklık, bugün duyurulacak.

OPPO Enco Free 2i, AirPods Pro’ya Büyük Rakip Olacak!

OPPO Enco Free 2, 42dB’ye kadar gürültü azaltma derinliği ve 94$ fiyatıyla satışa çıkmıştı. Bu gürültü azaltma seviyesi, TWS kulaklıklar arasında en yüksek seviye olarak biliniyor. Bugün gelecek olan Enco Free 2i, aynı şekilde 42dB aktif gürültü engelleme seviyesi ile gelecek.

Resmi tanıtım afişlerine bakarsak Enco Free 2i, önceki model ile aynı tasarım stilini benimseyecek. Ancak kulak kauçuğunun ucu ve kulaklık kutusunun iç bölmesi mavi şekilde tasarlanmış.

OPPO Enco Free 2i

Özellikler açısından kablosuz kulaklıklar, “çoklu cihaz” özelliği ile gelecek. Yani bu kulaklığı aynı anda iki cihaza bağlayabilirsiniz. Böylece akıllı telefonunuzda müzik dinlerken, kulaklığın bilgisayarınıza olan bağlantısını kesmeden sürdürebilirsiniz.

Bilgisayarda örneğin bir videoyu açtığınız esnada, telefonunuzdaki müzik otomatik olarak duracaktır. Kablosuz kulaklık, bu özelliği ile kullanıcılara büyük rahatlık sunacak ve sürekli bağlantı yapma zahmetinden kurtaracak. Ayrıca gelen aramaları kolayca cevaplayabilmeniz için kulaklığa çift tıklamanız yeterli.

Şirketin Enco Free 2i serisini bugün tanıtması bekleniyor. Tanıtım gerçekleştiğinde ve daha fazla detay ortaya çıkınca sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.