Akıllı Telefon Kasım 23, 2021 16:53

Huawei Yeni Telefon Duyurmaya Hazırlanıyor!

Telekom devi Huawei, en çok beklenen modellerden olan yeni bir telefon duyurmaya hazırlanıyor. İşte çok beklenen o telefon.
Huawei Yeni Telefon Duyurmaya Hazırlanıyor!

Son zamanlarda Huawei, Nova gibi yeni telefon serisini piyasaya sürmüştü. Pazar payını artırmak isteyen şirket, diğer şirketler gibi yeni ürünlere de yatırım yapıyor. Ancak müşterilerini sevindirecek büyük gelişme ise akıllı telefon sektöründen. Şirket, yeni katlanabilir cihazı ile piyasaya çok büyük ses getirecek.

Huawei Yeni Katlanabilir Telefon Serisini Duyurmaya Hazırlanıyor!

Yeni çıkan sızıntılara göre şirket, Huawei Mate V isimli katlanabilir bir akıllı telefonunu aralık ayında tanıtacak. Ayrıca Bluetooth gözlükler, akıllı saatler ve kan basıncı izleme desteği olan bazı diğer ürünlerini de piyasaya sürebileceği iddia edildi. Şu anda bu ürünlerin lansman tarihi kesin olarak bilinmiyor.

Önümüzdeki ay gelecek ürünler arasında yalnızca iki ürünün adı biliniyor. Bunlar, katlanabilir model olan Huawei Mate V ve yeni bir akıllı saat olan Huawei Watch D.

Mate V’nin özellikleri hakkında şu an pek bir detay bilinmiyor. Ancak daha önce Huawei’nin Samsung Galaxy Z Flip3’e benzer kapaklı tasarıma sahip katlanabilir bir cihaz üzerinde çalıştığı bildirilmişti.

Yine de aralık ayında piyasaya süreceği Mate V ile bu kapaklı tasarımı bağlayan bir bilgi henüz yok. Bunların aynı cihaz mı yoksa iki farklı cihaz mı olduğunu önümüzdeki lansmanda anlayacağız. Gelişmeler için sıkı takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.