Mobil Kasım 19, 2021 12:50

Samsung Galaxy Z Fold 4, Serinin En Uygun Fiyatlı Modeli Olabilir!

Şirketin heyecanla beklenen yeni katlanabilir telefon serisi Samsung Galaxy Z Fold 4, fiyat konusunda yüzleri güldürecek. İşte detaylar.
Samsung Galaxy Z Fold 4, Serinin En Uygun Fiyatlı Modeli Olabilir!

Koreli teknoloji devi, serinin eski modellerine göre önemli geliştirmeler ve daha da uygun fiyatı ile Samsung Galaxy Z Fold 4 modelini tüketiciler için daha da çekici hâle getirecek. Raporlara göre telefon, şu anda sahip olduğu teknolojilere göre çok boyut atlayacak.

Galaxy Z Fold 4, Daha Modern Kamerası ve Uygun Fiyatıyla Yolda!

Ortaya çıkan yeni raporlar, teknoloji devinin Z Fold 4 için yeni planlarını ortaya çıkardı. Sızdırılan bilgiler Z Fold 4’ün  2022’nin üçüncü çeyreği civarında piyasaya sürülmeye hazırladığını gösteriyor. Ayrıca yeni katlanabilir akıllı telefon, hem dahili hem de harici ekranlar için geliştirilen ekran altı kamera sistemi ile donatılacak.

Galaxy Z Fold 4

Tasarım konusunda ise katlanabilir telefonun ağırlığını Z Fold 3’e göre daha da azaltacak yeni bir menteşe bilgileri mevcut. Ayrıca bu menteşe, Z Fold serisinde daha önce bulunmayan su geçirmezlik ve toza dayanıklılık sertifikasını da Z Fold 4’e getirecek. Ekran boyutu ve pil kapasitesi Z Fold 3’te olduğu gibi 7.6 inç ve 4.400 mAh olacak.

En önemli diğer detay ise telefonun fiyatındaki gelişme. Samsung Başkanı Lee Jae-yong, şirketin katlanabilir telefonları kullanıcılar arasında daha da yaygınlaştırmak ve ulaşılabilirliğini artırmak için çalışmalar gerçekleştirdiğini açıklamıştı. Yani her yeni Z Fold modelinde fiyat daha da düşecek ve bu fiyat düşüşünün Z Fold 4’te gerçekleşerek Z Fold 3’e göre daha uygun bir fiyat göreceğimizi söyleyebiliriz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.