Akıllı Telefon Kasım 17, 2021 9:21

Xiaomi Snapdragon 870 İşlemcili Bir Telefon Daha Hazırlıyor! Bırakın Gelsin

Son raporlara bakılırsa Xiaomi Snapdragon 870 işlemcili yeni bir telefon hazırlıyor. Telefon, Avrupa pazarında haliyle Türkiye'de satılacak.
Xiaomi Snapdragon 870 İşlemcili Bir Telefon Daha Hazırlıyor! Bırakın Gelsin

Sertifika bilgileri Xiaomi’nin üst segmenti zorlayacak yeni bir telefon hazırlığı içerisinde olduğunu gösteriyor. Söz konusu telefon Çin’de 2112123AC model numarasıyla TENAA’da sertifika sürecinden geçti. Ayrıca güvenilir bir kaynak telefonun küresel çapta satışa çıkacağını onayladı. Gelişmelere bakılırsa Xiaomi Snapdragon 870 işlemcili yeni bir telefon hazırlıyor. Nasıl isimlendirileceği merak konusu olan telefon 67 watt hızlı şarj desteğiyle geliyor. Telefonun odak noktası ise görünüşe bakılırsa arka kamera ünitesi olacak.

Kaynağa göre Xiaomi’nin bir sonraki telefon kamera konusunda fazlasıyla agresif olacak. Yıl biterken çıkış yapacak telefonun nasıl bir kamera paketine sahip olacağı şimdiden merak konusu. Beklentimiz telefonda 108 megapiksel ya da 64 megapiksel OIS destekli ana kameranın kullanılması yönünde. Ayrıca pek de işlevi olmayan 2 megapiksellik kameraların kullanılmamasını temenni ediyoruz.

Yine agresif bir kamea paketinden kasıt yüksek çözünürlüklü ve aynı zamanda makro kamera olarak da kullanılabilecek geniş açılı bir sensör olabilir. Tabii ki etkinli yakınlaştırma ve porte çekimleri için de bir telefoto kamera neden olmasın. Xiaomi‘nin yeni telefonuna dair gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.