OnePlus Kasım 15, 2021 19:14

OnePlus 10 Pro Dev Kamerası ile Karşımızda

OnePlus'ın yeni amiral gemisi modeli OnePlus 10 Pro en net render görselleri ile karşımıza çıktı. O kameranın büyüklüğü ne öyle!
OnePlus 10 Pro Dev Kamerası ile Karşımızda

Amiral gemisi savaşları önümüzdeki yıl kızışmaya başlayacak. OnePlus’ın da geride kalmayacağı bu savaşta ekran ve işlemciden daha çok kamera konuşacak. OnePlus da bunun farkın olduğundan OnePlus 10 Pro modeli ile adeta şov yapacak. Hasselblad ile anlaşmasına önümüzdeki yılda da devam edecek olan firma, Pro modeli ile elinden geleni ardına koymayacak gibi görünüyor.

Render görselleri ile ünlü olan Ben Geskin bugün OnePlus’ın yeni canavarının görsellerini yayınladı. iPhone 13 Pro ile lenslerin büyüdüğüne şahit olmuştuk. Ancak OnePlus’ın amiral gemisi ile bu yeni bir anlam kazanacak. Ben Geskin’e göre bu telefonda 6.7 inç büyüklüğünde ekran yer alacak. Muhtemelen bu ekran 120 Hz tazemeli Samsung E5 AMOLED panele sahip olacak.

Üçlü kamera kuruluma sahip olacak olan telefonda 5 kata kadar optik yakınlaştırma özelliği yer alacak. Hızlı şarj konusunda ise 125W’lık teknoloji tercih edilecek. Bu sayede telefon 20 dakika içerisinde yüzde 0’dan yüzde 100’e şarj olabilecek.

Qualcomm’un bu ay sonu tanıtacağı Snapdragon 898 yonga setinden beslenecek olan bu insan üstü varlıkta 12 GB RAM’in yer alması bekleniyor. Android 12 ile beslenecek olan telefonun DxOMark puanını merakla bekliyor olacağız.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.