Akıllı Telefon Kasım 15, 2021 10:53

Honor 60 Sızdırıldı! Daha Honor 50’yi Görmedik

Türkiye'de daha Honor 50 serisini görmeden Honor 60 sızıntıları başladı. Telefonun nasıl görüneceğine dair bazı sızıntılar gerçekleşti.
Honor 60 Sızdırıldı! Daha Honor 50’yi Görmedik

Türkiye’deki kullanıcılar şu sıralar Honor 50’in satışa sunulmasını beklerken, dünyanın diğer ucundaki kullanıcılar ise Honor 60 için bekleyişe geçti. Honor 60’a ait ilk afiş bugün itibariyle yayınlandı. Göründüğü gibi telefonun arkasında yıldızlı gökyüzü teması tercih ediliyor. Bu gelişme yeni bir renk seçeneği ya da astrofotografi kamera çekim moduna işaret ediyor.

Son gelişmeler Honor 60’ın 1 Aralık tarihinde tanıtılacağı yönünde. Qualomm’un 7nm üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Snapdragon 870 işlemcisinden güç alması beklenen telefonda 66 watt hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil göreceğiz. Honor 60’ın kamera tasarımı Honor 50’ye benzerlik gösteriyor. Kamera sensörleri iki büyük delik içine yerleştirilecek. Sensörler hakkında şu an için detay yok, fakat Honor 50’ye kıyasla daha iyi olacağı kesin.

Huawei’den ayrılacak bağımsız bir markaya dönüşen Huawei, Google ve Qualcomm gibi iki önemli güç ile yeniden ortalık kurdu. Böylece Honor telefonlar, Google uygulama ve servislerine yeniden kavuştu. Yakın zamanda Avrupa’ya ayak basan Honor 50 serisi modellerde Google uygulamalarını gördük. Öte yandan Honor 50 ve 50 Lite’ın kısa süre içerisinde Türkiye’ye giriş yapmalarını bekliyoruz. Honor Türkiye, telefonlara dair kısa süre önce bilgiler vermeye başladı ve telefonlar şirketin Türkiye resmi web sitesinde yerini almış durumda.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.