Akıllı Telefon Kasım 13, 2021 16:21

Türkiye’de Satışa Sunulacak Galaxy A33 5G Karşınızda!

2022 yılında tanıtılacak Galaxy A serisi telefonlar bir bir ortaya çıkıyor. Son olarak Galaxy A33 5G modeline ait görüntüler sızdırıldı.
Türkiye’de Satışa Sunulacak Galaxy A33 5G Karşınızda!

Galaxy A53 5G’nin ardından bu defa Galaxy A33 5G modeline göz atıyoruz. Mobil dünyasında şu ana kadar birçok akıllı telefonu tanıtılmadan karşımıza çıkaran güvenilir kaynak @OnLeaks, son olarak Galaxy A33 5G’nin yüksek kaliteli renderları yayınladı.

Kaynağa göre A33 5G, arkada dört kamera ve ön kamera için ekranda üzerinde   şeklinde bir çentikle geliyor. Galaxy A33 yüksek olasılıkla ocak ayı içerisinde tanıtılacak. Telefonun öncülü olan Galaxy A32 5G de bu yıl ocak ayında karşımıza çıktı.

Render görüntülerinde Galaxy A33’ün siyah ve leylak olmak üzere iki renk seçeneğini görüyoruz. Telefonun bazı teknik özellikleri de şimdiden biliniyor. Galaxy A33’te 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde Super AMOLED ekran yer alacak. Kameraları çözünürlük seviyeleri henüz bilinmezken, sensör tiplerinin ana kamera, ultra geniş açılı, derinlik ve makro şeklinde olması bekleniyor.

A33 5G’de yer alacak işlemci de henüz bilinmiyor. Fakat serinin önceki modelinde olduğu gibi MediaTek üretimi bir işlemci olması bekleniyor.

Öte yandan Samsung, Galaxy A33 5G’de 3.5 mm kulaklık girişine yer vermeyecek. Boyutları 159,7 x 74 x 8,1 mm (kamera çıkıntısı 9,7 mm) şeklinde olan telefon, Samsung’u uygun fiyatlı 5G pazarında temsil edecek. Türkiye’de de satışa çıkacak telefonun 4G versiyonunun ise olması beklenmiyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.