AirPods Kasım 13, 2021 15:53

Apple AirPods Pro 2 Çıkış Tarihi Sızıntısı ile Karşımızda!

Şirketin en çok beklenen kablosuz kulaklık serisi Apple AirPods Pro 2, piyasaya sürülme tarihine ilişkin sızıntılar ile gündemde.
Apple AirPods Pro 2 Çıkış Tarihi Sızıntısı ile Karşımızda!

Apple AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık serisinin lansman tarihi hâlâ kafa karıştırıcı durumda. Bu yeni AirPods serisi birçok teknolojiyi de beraberinde getirecek. Müşteriler heyecan ile Pro 2’yi beklerken çıkış tarihine ait bilgilere ulaşmakta zorlanıyor. Ancak son çıkan sızıntılar, kulaklığın çıkış tarihine dair ortak bir tarihe işaret ediyor.

Yaklaşan AirPods Pro 2, 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Gelecek

Ünlü sızdırıcı Tron’dan gelen iddialar, AirPods Pro 2’nin 2022’nin üçüncü çeyreğine kadar piyasaya sürülmesini beklenmediğini iddia eden LeaksApplePro’nun önceki tahminiyle aynı doğrultuda. Tron, daha önce AirPods 3’ün lansmanını doğru bir şekilde tahmin de etmişti.

Yine de Apple’ın gerçek planları yukarıda bahsedilen lansman çizelgesinden farklı olabilir, bu nedenle siz değerli okuyucularımızın bu iddialara temkinli yaklaşmanızı istiyoruz.

Diğer detaylar ise AirPods Pro 2’nin tasarımı. Yaklaşan kablosuz kulaklıkların, daha kompakt bir tasarım ile geleceği de bilgilerde mevcut. Bununla birlikte AirPods Pro 2’nin özellikleri, “Cihazımı Bul” ve kullanıcıların fitness seanslarını izlemek için ayarlanan güncellenmiş hareket sensörlerini de içerecek.

Çıkış tarihine geri dönersek, serinin 2022’nin üçüncü çeyreğinden önce gelmeyeceği artık genel görüşlerde ve iddialarda. Çip krizi ve tedarik gibi sorunlar halledilir ise Apple bizi şaşırtabilir ve bu kulaklıklar beklenenden çok daha erken gelebilir. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.