Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Xiaomi 11.11 İndirimleri Başladı Patron Çıldırdı!

İndirim kampanyaları devam ederken Xiaomi 11.11 İndirimleri ile kullanıcıların yüzlerini güldürecek. Peki hangi ürünlerde indirim var?

Xiaomi 11.11 İndirimleri Başladı Patron Çıldırdı!

Bugün 11.11 ve indirimler birçok marka için başladı. Peki Xiaomi tarafında indirim var mı? İşte bu sorunun cevabı aşağıdaki videoda sizleri bekliyor. Açıkçası doların böylesine arttığı bir dönemde üreticilerden indirim beklemek bir hayli zor ama Xiaomi Türkiye ekibi kullanıcılarının yanında olduğunu indirim kampanyaları ile bizlere gösteriyor. Xiaomi 11.11 indirimleri oldukça iyi bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Türkiye öncelikle yeni nesil tableti Xiaomi Pad 5 için 200 TL indirim yapıyor ve fiyatta 3.999 TL‘den 3.799 TL‘ye geriliyor. Bununla birlikte Xiaomi Türkiye bazı telefonlarında 400 TL indirim yapıyor. İndirim yapılan telefonlar ise Redmi 9C(64GB), Redmi 9T, POCO X3 GT ve Redmi Note 10S. Peki telefonların indirim sonrası fiyatları ne mi oldu? İşte bunu öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da buradaki indirim linkine tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz. Açıkçası Xiaomi’nin indirimleri bununla da bitmiyor. Xiaomi tek bir model Mi 10 serisi için de 1.000 TL indirim yapıyor. İndirimler ve kampanyalar bununla da bitmiyor. Redmi 9C 64GB Hafıza ve 3GB RAM’li model 299 TL’lik Mi True Wireless Earphones 2 Basic Bluetooth Kulaklığı da hediye ediyor.

Xiaomi’nin ekosistem ürünleri de indirimde ve bunları da yukarıda linkini verdiğiniz siteden takip edebilir, en iyi hediyeyi hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabilirsiniz. Şu indirim zamanı kendinize yeni bir ürün almak istiyorsanız tam zamanı. Zira fiyatlar önümüzdeki süreçte artabilir…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.