Akıllı Saat Kasım 11, 2021 15:48

Vivo Watch 2 Görselleri ile Karşımızda

Vivo'nun yeni akıllı saat modeli Vivo Watch 2 görselleri ile karşımıza çıktı. Sade ve şık bir tasarım isteyenler bu modele bayılacak.
Vivo Watch 2 Görselleri ile Karşımızda

Son yıllarda ismini sıkça duyduğumuz Çin’in yükselen yıldızı Vivo, ses getiren telefonlarından sonra şimdi de giyilebilir ürünleri ile ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl akıllı saat modeli ile beğeni toplayan firma çok yakında karşımıza Vivo Watch 2 ile çıkacak. Sade ve şık tasarım ile gelmesi beklenen bu model bugün en net görselleri ile internete servis edildi.

Vivo Watch 2 tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek

Tasarıma baktığımızda bizi yuvarlak bir kadranın karşıladığını söyleyebiliriz. Bu tasarım pek çok kullanıcı tarafından çok seviliyor. Hem şık hem de akıllı bir saat almak isteyenler bu modele öncelik verecek gibi görünüyor. Çünkü fiyatı yine rakiplerine göre uygun olacak.

Vivo’nun yeni akıllı saati, yuvarlak kadranlı ve dar çerçeveli bir OLED ekrana sahip olacak. Kasa 42mm Vivo Watch ile karşılaştırıldığında 46mm boyutunda olacak. Yani anlayacağınız daha fazla görüş alanı kullanıcılara sunulacak. Vivo Watch 2’nin 500 mAh kapasiteli batarya ile donatılacağı söyleniyor. Saat, yerleşik bir eSim kartı, sesli asistanı destekleyecek ve Bluetooth 5.1 modülü ile donatılacak.

Vivo Watch 2

Android telefonlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışacak olan saatin iOS desteğinin olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor. Fiyat açısından Vivo’nun yeni uygun fiyatlı bir politika izlemesi ve bu modeli ülkemizde de eş zamanlı olarak satışa sunmasını bekliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.