Samsung Kasım 11, 2021 20:50

Samsung Parlatma Bezi Hediye Ediyor

Apple'ın 299 TL'lik fiyatla gelen parlatma bezinden sonra Samsung'dan hamle geldi. Samsung parlatma bezi hediye edeceğini açıkladı.
Samsung Parlatma Bezi Hediye Ediyor

Cupertino devi Apple geçtiğimiz haftalarda, Intel ve AMD ile rekabet edebilen ve hatta bir çok konuda rakiplerine fark atan Apple M1 Pro ve M1 Max işlemcili MacBook Pro modellerini tanıtmıştı. Bu etkinlikte sonra Apple Store’da ilginç bir şekilde 299 TL fiyatı ile dikkat çeken parlatma bezi yerini almıştı. Bugün ise Apple’a yanıt geldi. Samsung parlatma bezi hediye edeceğini açıkladı. Aslında bu bir dalga geçme olayı.

Samsung bildiğiniz gibi sık sık Apple’a sataşır. Bu tatlı rekabette rakibini çok iyi vurmayı başaran Samsung, şimdi de bez parçasından vuracak.  Samsung uygulamasında ilk 1000 kişiye ücretsiz temizlik bezi veren bir promosyonun başladığı ortaya çıktı. Şimdilik sadece Avrupa ülkeleri için geçerli olan bu kampanya Apple’ın hiç hoşuna gitmeyecek gibi görünüyor. Çünkü Apple bir bez parçasını 299 TL’ye satmak istiyordu.

Samsung parlatma bezi

Duyurudan alınan ekran görüntüsü, temizlik bezinin 20cm x 20cm ölçülerinde olduğunu gösteriyor. Bu da Apple’ın sunduğundan daha büyük olduğu anlamına geliyor. Bu, Samsung’un Apple’a ilk sataşması değil. Şirket zaman zaman Apple’ı kulaklık jakını kaldırmasından ve çentik kullanmasından dolayı trollüyor.

Önümüzdeki aylarda iPhone 13’ün rakibi olacak olan Galaxy S22 ailesini tanıtacak olan Samsung, performans ve kamera konusunda elini taşın altına koyması gerekiyor. Çünkü ilginç bir şekilde iPhone 13’ün kamerası bir anda sıçrama yaşadı. Youtuber’lardan da tam onay alan iPhone 13 Pro‘nun kamerasına bakalım Samsung cephesi nasıl bir yanıt verecek?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.