Akıllı Telefon Kasım 11, 2021 19:23

OnePlus 10’un Nasıl Görüneceği Şimdiden Belli Oldu!

Geçtiğimiz gün OnePlus 10 Pro'nun kamera yapısının nasıl olacağı sızdırıldı. Şimdi ise OnePlus 10'un önden nasıl görüneceğini öğrendik.
OnePlus 10’un Nasıl Görüneceği Şimdiden Belli Oldu!

Yeni yıl yaklaştıkça 2022 model amiral gemisi telefonlar hakkında daha fazla konuşmaya başladık. Xiaomi 12 ve Galaxy S22 serisi bir süreden beri gündemden düşmüyor. Şimdi ise OnePlus 10 serisinin suyu ısınmaya başladı. Geçtiğimiz gün güvenilir bir kaynak OnePlus10 Pro’nun kamera yapısının nasıl olacağını gözler önüne serdi. Bir başka güvenilir kaynak ise OnePlus 10’un önden nasıl görüneceği noktasında önemli ipuçları veriyor.

OPPO bu ay içerisinde Reno 7 serisini resmi olarak duyuracak. Serideki tepe model Reno 7 Pro olacak ve telefona dair ilk görüntü saatler önce internete sızdırıldı. Sözünü ettiğimiz güvenilir kaynak bu görüntüyü alıntılayarak OnePlus 10’un önden aynen bu şekilde görüneceğini iddia etti.

Bu sızıntıdan yola çıkarak OnePlus 10’un önden OnePlus 9 gibi görüneceğini söyleyebiliriz. Kamera bir kez daha ekran üzerinde sol köşeye konumlandırılacak. OnePlus 10’un arkasına gelince; şirketin burada nasıl bir kamera tasarımı kullanacağı aşağı yukarı belli olmuş durumda. En az üç kameranın yer verileceği telefonda kameraların LED flaşla birlikte 2×2 şeklinde hizalanması bekleniyor.

Telefonda 6.7 inç büyüklüğünde 120Hz tarama hızına sahip 1080 x 2400 piksel çözünürlüklü düz yapıda AMOLED ekran yer alacak. Gücünü Snapdragon 898 işlemcisinden güç alacak telefona dair bilgiler geldikçe aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.