Samsung Kasım 10, 2021 12:26

Samsung, Apple’ın Temizleme Bezlerine Büyük Gönderme Yaptı!

Apple'ın temizleme bezlerini piyasaya sürmesi çok tepki toplamıştı ve Samsung konu hakkında eksik olmadı. İşte gelişmenin detayları.
Samsung, Apple’ın Temizleme Bezlerine Büyük Gönderme Yaptı!

Apple geçtiğimiz vakitlerde parlatma veya temizleme bezi olarak nitelendirdiği yeni ürününü 19$’dan satışa sunup dalga konusu olmuştu. Temizleme bezi bir ihtiyaç olsa da şirket bu konuda çok tepki gördü. Bu parlatma bezi temelde tartışmalı bir Apple ürünü olduğu için son haftalarda çok fazla heyecana ve tartışmalara neden oldu.  Konu hala tartışılırken Samsung, Apple’ın temizleme bezlerine olan göndermesini eksik etmedi.

Samsung, Almanya’daki Galaxy S20 Kullanıcılarına “Temizlik Bezi” Hediye Ederek Apple’a Gönderme Yaptı

Bu garip karar muhtemelen Apple’ın son zamanlarda piyasaya sürdüğü parlatma bezi ile ilgili. Ne yazık ki, bu kampanya yalnızca Almanya’da yayına girdiği için çok sınırlı bir erişime sahip.

Bu nedenle Samsung’un bundan nasıl bir sonuç beklediğinden tam olarak emin değiliz. Belki de şirket, Apple’ın olağandışı ürün lansmanını takiben biraz dikkat çekmeye çalışıyor veya direkt olarak gönderme yapıp Apple’ın temizleme bezleri ile dalga geçiyor.

Samsung

Samsung’un hediye edeceği bu temizlik bezleri, Samsung GalaxyClub uygulaması aracılığıyla sunulacak ve müşteri başına bir adet olmak üzere yalnızca 1.000 birim verilecek.

Bu kampanya şu anda sadece Almanya’da geçerli ve diğer ülkelerde geçerli olup olmayacağını şu anlık bilmiyoruz. Galaxy S22 serisini sunması beklenen şirket hakkında yeni gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.