Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 10, 2021 20:16

OPPO Reno 6 Gelmeden OPPO Reno 7 Geldi

Daha biz OPPO Reno 6 serisini görmeden OPPO Reno 7 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. İşte telefonun önden görüntüsü...
OPPO Reno 6 Gelmeden OPPO Reno 7 Geldi

OPPO, geçtiğimiz Mayıs ayında Reno 6 serisini Çin pazarında satışa sundu. O tarihten beri güneş doğuda yükselir mantığı ile yavaş yavaş Avrupa sınırlarına dayanan OPPO Reno 6 serisi henüz ülkemiz pazarında satışa sunulabilmiş değil. Önümüzdeki günlerde Reno 6 serisinin ülkemizde satışa sunulmasını beklerken az önce ortaya çıkan bir fotoğraf OPPO Reno 7 serisini gözler önüne serdi.

Bir süredir Çin kaynaklı basın Reno 7 serisi ile ilgili bilgileri sızdırırken Reno 7 serisine ait ilk canlı görsel de böylece ortaya çıkmış oldu. Görsele baktığımızda ekran içine gömülü ön kamerayı görüyoruz. Bir süredir OPPO’nun Reno 7 serisinde ekran altı kamera kullanabileceği tartışılıyordu ve bu görsel ile dedikoduların da sonu gelecek diye düşünüyoruz. OPPO, Reno 7 serisinde edge ekran değil flat yani düz ekran kullanacak. Belki Pro+ gibi bir model yapılırsa OPPO o telefonda edge ekran kullanabilir ama görünen o ki; düz ekran ile yola devam ediliyor. Çerçeve yapısına baktığımızda ise çene denen alt kısmın çerçevesinin oldukça inceldiğini görüyoruz. Bu da amiral gemisi bir telefon gibi görüntü vermesini sağlıyor.

OPPO’nun yeni seride MediaTek Dimensity 920 ve Snapdragon 778 yonga setlerini kullanacağı ile ilgili haberler ayyuka çıkmışken seride 3 farklı telefon olması da yine beklentiler arasında. OPPO’nun yapması gereken şey; artık tüm pazarlara aynı anda ya da en geç 2 hafta içinde telefonları satışa sunabilmesi. Zira dünyanın en büyük dördüncü üreticisinden de bu beklenir….

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.