PC Oyunları Kasım 10, 2021 18:55

GTA 4 Remaster Hakkında İlk Sızıntılar Ortaya Çıktı!

Son çıkan sızıntılarla birlikte GTA 4 Remaster versiyonunun yolda olduğu anlaşıldı ve çıkış tarihi de belli. İşte gelişmenin detayları.
GTA 4 Remaster Hakkında İlk Sızıntılar Ortaya Çıktı!

Efsane oyunlardan olan ve çok fazla seveni olan oyun 2008’de piyasaya sürülmüştü. Zamanında devrim niteliğinde sunduğu yeni mekanik ve grafikler ile oyunu beğenmeyen neredeyse yoktu. Ancak yıllar geçti teknoloji ve grafikler de değişime uğradı. Çıkan yeni sızıntı ve söylentilere göre, GTA 4 Remaster versiyonu yolda.

Söylentilere Göre GTA 4 Remaster Versiyonu 2023’de Piyasaya Sürülebilir

RalphsValve adlı ünlü sızdırıcıya göre, Rockstar Games, serinin dördüncü oyunu Grand Theft Auto IV, yeniden düzenlenmiş versiyonunu 2023 yılında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One platformlarına sürecek.

GTA 4 Remaster

2008’de PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen Grand Theft Auto IV şu anda kesinlikle eski görünüyor, bu nedenle yeniden düzenleme yapmak olduykça mantıklı. RalphsValve, son yaptığı Modern Warfare II sızıntıları ile güven toplamıştı. Bu yüzden yaptığı bu sızıntının doğru olma ihtimali gerçekten de yüksek.

Ancak şu anda herhangi bi resmi onaylama yok ve GTA: Trilogy’nin çıkış tarihine bakarsak, GTA IV Remaster uzun bir süre duyurulmayacak.

Heyecanla beklenen GTA Trilogy yarın oynanabilir olacak. Bu oyunun sızıntıları da çıkışa biraz yakın bir sürede ortaya çıkmıştı. Daha fazlası gelir gelmez sizi söylentili remaster hakkında bilgilendireceğiz, bu yüzden en son haberler için bizi takip etmeye devam edin.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.