Oyun Haberleri Kasım 10, 2021 14:18

Assassin’s Creed Chronicles Ücretsiz Oluyor! Kaçırmayın!

Assassin's Creed serisinin side scroll türündeki Assassin's Creed Chronicles üçlemesi PC sahiplerine çok yakında ücretsiz sunulacak.
Assassin’s Creed Chronicles Ücretsiz Oluyor! Kaçırmayın!

Ubisoft 35. yılını kutlamak için ilginç bir duyuru ile karşımıza çıktı. PC sahiplerini yakından ilgilendiren bu haber oyuncuları çok sevindirecek. Oyun devi, Assassin’s Creed Chronicles üçlemesini PC sahiplerine ücretsiz olarak vererek 35. yılını kutlayacağını duyurdu..

1546’da geçen AC Chronicles: China, Ezio Auditore tarafından eğitilmiş Çinli bir suikastçı olan Shao Jun’un hikayesini anlatıyor. AC Chronicles: India, oyuncuları 1841 yılına götürüyor ve Arbaaz Mir hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. AC Chronicles: Russia’nın aksiyonu 1918’de geçiyor ve ana karakterimiz olan Nikolai Orlov’u oynuyoruz.

Ana oyunlarından farklı bir türde yani side scroll türünde olan bu üçleme 12 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek. Ubisoft hesabınıza oyunu eklediğinizde dilediğiniz zaman üçlemeyi indirip oynayabileceksiniz. Düşük sistem gereksinimi talep eden bu üçlemenin hemen hemen her PC’de çalıştığını belirtelim.

Assassin’s Creed Chronicles sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 veya Windows 8.1 (32/64 bit).
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz.
  • RAM: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS450 veya AMD Radeon HD5770 (Shader Model 5.0 ile 1 GB VRAM).
  • DirectX: DirectX 10

PC tarafında bu tip oyunların ücretsiz olarak sunulduğuna çok şahit oluyoruz. Ancak konsol tarafında maalesef ki firmalar oyunlarını ücretsiz yapamıyor. Sony ve Microsoft ile yapılan anlaşmalardan dolayı sadece PC tarafında firmaların oyunlarını ücretsiz sunma şansı var. Konsol tarafında ise sadece sınırlı süre deneme sürümlerini görebiliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.