Akıllı Telefon Kasım 9, 2021 9:55

Samsung Galaxy S22 Serisinde RAM Miktarları Belli Oldu

Samsung Galaxy S22 serisi hakkında yen bilgiler ortaya çıktı. Son gelişmeler seride yer alacak telefonların RAM kapasitelerini ortaya çıkardı.
Samsung Galaxy S22 Serisinde RAM Miktarları Belli Oldu

Samsung Galaxy S22 serisinde kamera, ekran ve tasarım özellikleri merak ediledursun, bugün güvenilir bir kaynak seride yer alacak telefonların RAM kapasitelerini ortaya çıkardı. RAM miktarları Galaxy S21 serisi ile farklılıklar gösteriyor. En azından telefonların Güney Kore versiyonları bu yönde. Hatırlayacak olursanız Galaxy S21 Plus’ın 12GB RAM seçeneğini de mevcut idi. Öte yandan Galaxy S21 serisinde daha çok sanal RAM olarak bilinen, ancak Samsung’un RAM Plus olarak isimlendirdiği bellek artırma teknolojisini de göreceğiz.

Serinin temel modeli olan Galaxy S22’de 8GB RAM + 256GB dahili depolama olacak. Galaxy S22 Plus da yine aynı şekilde 8GB RAM + 256GB dahili depolamayla geliyor. sevindirici olan gelişme 128GB’lık versiyonun olmayacağı. Tabii telefonların küresel versiyonlarında 128GB’lık modeli görebiliriz.

Galaxy S22 Ultra

Söz konusu Galaxy S22 Ultra olduğunda telefon iki bellek seçeneğiyle çıkış yapacak. 12GB RAM + 256GB ve 16GB RAM + 512GB dahili depolama. Samsung’un telefonlarda sanal RAM özelliğine yer vereceğinden söz ettik. Sanal RAM, 8GB ve 12GB RAM’e sahip modellere 4GB ile katkı verecek. 16GB RAM’e sahip modelde ise bu katkı 2GB olacak. Galaxy S22 serisi hakkında bilgiler geldikçe aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.