Akıllı Telefon Kasım 8, 2021 11:57

Galaxy S21 FE Satış Tarihi Sızdırıldı! Biraz Daha Bekleyeceğiz

Galaxy S21 FE satış tarihi güvenilir bir kaynak tarafından sızdırıldı. Öte yandan telefon beklendiği gibi ocak başında tanıtılacak.
Galaxy S21 FE Satış Tarihi Sızdırıldı! Biraz Daha Bekleyeceğiz

Galaxy S21 FE tanıtım ve satış tarihi güvenilir bir kaynak tarafından sızdırıldı. Telefonun ocak ayı içerisinde tanıtılacağı yönünde bazı gelişmeler bir süreden beri yaşanıyordu. Son sızıntıya göre ise Galaxy S21 FE 4 Ocak tarihinde sahne alacak. Samsung yılan hikayesine dönen telefonu duyurduktan sonra kullanıcıları çok fazla bekletmeyecek. Telefon için ön sipariş süreci olmayacak, Samsung 11 Ocak tarihinde direkt satışlara başlayacak.

Tanıtım tarihi defalarca ertelenen Galaxy S21 FE’nin tüm özellilkeri şimdiden açığa çıkmış durumda. Şimdi bunlara göz atalım.

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE Başlıca Özellikleri

Galaxy S21 FE’nin tanıtımına daha uzun bir süre olsa da, telefonda 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip Infinity-O Dinamik AMOLED ekran göreceğiz.

Gücünü pazara göre Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerinden alacak telefonda 6GB / 8GB RAM ve 128GB / 256GB versiyonlar olacak.

Galaxy S21 FE’nin arkasında üçlü kamera birimi yer alacak. Ana kamera, ultra geniş açılı ve telefoto kameraların üçü de 12 megapiksel çözünürlüğünde karşımıza çıkacak. Ön bölümde ise 32 megapiksellik bir kamera göreceğiz.

Suya ve toza dayanıklılık (IP68), streo hoparlör, Bluetooth 5.1 ve 25 watt hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.