Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 4, 2021 20:55

Samsung 1.500 Dolarlık Kot Pantolon Üretti!

Samsung'dan bugün ilginç bir girişim geldi. Güney Koreli firma Galaxy Z Flip 3 için kot pantolon üreteceğini açıkladı. İşte detaylar.
Samsung 1.500 Dolarlık Kot Pantolon Üretti!

Samsung, Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefonuna uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış daha küçük cepli bir kot pantolon üreteceğini açıkladı. Pantolon, katlandığında telefonun kompakt boyutuna dikkat çekmek için sınırlı bir ürün olacak. Samsung, kot uzmanı Dr Denim ile birlikte bu cepsiz kot pantolonu üretecek. Pantolonun fiyatı ise tam 1.499 dolar olacak.

Kot pantolondan arka cepler tamamen çıkarılıyor. Bunun yerine arkada bulunan ceplerden biri ön baldıra taşınıyor. Bu cep ise Galaxy Z Flip3’ün tam boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmış. Dr Denim ayrıca ön ceplerin üzerine iki büyük Z deseni dikiyor. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu kotu satın alanlara Z Flip 3’ün hediye edileceğini belirtelim. Yani aslında pantolona 500 dolar ödemiş olacaksınız.

Samsung Mobile’ın Marka Pazarlama Müdürü Hayley Walton, “Akıllı telefonlar genellikle cep dostu değil. Bu nedenle cep normunu sarsan ve kompakt Galaxy Z Flip3’ümüze mükemmel şekilde uyan kot pantolonlar tasarlamak için Dr Denim’in stil bilgilerini kullandık. Galaxy Z Flip3 kullanıcılarımız, tasarım ve cepte taşınabilirlik açısından en iyisini ve birinci sınıf telefonlarımıza mükemmel ısmarlama kot pantolonlardan daha iyi ne eşlik edeceklerini bekliyor.” ifadelerini kullandı.

Z Flip Pocket Denim ismini taşıyacak olan bu pantolonun hem erkek hem de kadın modelleri Dr Denim’in web sitesi üzerinde satılacak. Telefonunun kompakt yapısını vurgulamak için böyle bir girişim yapan Samsung oldukça ses getirecek gibi görünüyor. Muhtemelen sınırlı sayıda üretilecek olan kotun stokları dakikalar içerisinde bitecek.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.