Akıllı Telefon Kasım 4, 2021 9:25

Redmi Note 9 Serisi Alacaklar Acele Edin!

Redmi Note 11 ailesinin de tanıtılmasıyla Redmi Note 9 serisi iyice gözden düştü. Hem zaten Xiaomi telefonu üretimden kaldıracağını açıkladı.
Redmi Note 9 Serisi Alacaklar Acele Edin!

Xiaomi Çin başkanı ve Redmi markasının genel müdürü Lu Weibing, Redmi Note serisinin üç neslin temsilcilerinin bir kerede çok iyi satış yaptığını açıkladı. Kıdemli yönetici Redmi Note 9 serisi, Redmi Note 10 ve Note 11’den söz ediyor.

Redmi Note 9 ailesi ilk olarak mart ayında çıkış yaptı. Serideki popüler modellerin tanıtımı üzerinden neredeyse 20 ay geçti ve artık emekliye ayrılma zamanları gelmiş görünüyor. Aslına bakarsanız 20 ay kısa bir süre, fakat Xiaomi aynı yıl içerisinde Redmi Note 10 ve Note 11 serilerini duyurmasıyla Note 9 ailesi göz önünden uzaklaştı.

Çin’de 11.11 Bekarlar Günü indirimleri başlamak üzere. Özellikle bugünde elektronik ürünlerde çok ciddi indirimler gerçekleşiyor. Lu Weibing, resmi Weibo hesabından Redmi Note 9 serisinin hala en çok satanlar listesinde olmasına rağmen, Bekarlar Günü’den satıştan çekileceğini ve üretiminin sonlandırılacağını açıkladı.

Bu durum şu an için Çin’de geçerli olacak, fakat yakın zamanda pek çok ülkede Note 9 serisi bir telefon bulmak gittikçe zorlaşacaktır. Redmi görünüşe bakılırsa tüketicilerin artık Note 9 yerine Note 10 ya da yakın zamanda tanıtılan Note 11 ailesine yönelmesini istiyor.

Redmi Note9 serisi telefonlar ülkemizde hala satışa sunulmakta. Redmi Note 10 ile kıyaslandığında fiyatlar makul seviyede. Eğer şu sıralar bir Redmi Note 9 model telefon satın almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Yine kasım ayı ile birlikte Türkiye’de de indirim furyalarının başlayacağını hatırlatalım.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.