Akıllı Telefon Kasım 4, 2021 15:48

Kullanıcı Memnuniyeti En İyi Telefonlar Açıklandı!

AnTuTu, kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan telefonlara açıklık getirdi. Note 20 Ultra serisi S-Pen kalem deneyimiyle bu alanda bir numara.
Kullanıcı Memnuniyeti En İyi Telefonlar Açıklandı!

AnTuTu farklı fiyat segmentinde güçlü akıllı telefonları aylık düzenli olarak açıklıyor. Platform buna ek olarak kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan telefonlar listeni de düzenli olarak yayınlıyor. Ekim ayı geride kaldı ve bakalım kullanıcıların en fazla memnun kaldığı telefonlar hangileri olmuş.

Bir numara Samsung’u son Note serisi telefonu olan Galaxy Note 20 Ultra yer alıyor. S-Pen kalemle birlikte farklı bir kullanım senaryosu oluşturan telefon %97,23’lük bir kullanıcı memnuniyeti sağladı. Diğer telefonlarda memnuniyet oranları birbirine yakınken, Note 20 Ultra farkı açmış görünüyor. İkinci sırada Samsung’un bir diğer üst sgement telefonu Galaxy S21 Ultra yer alıyor. Bu telefonda ise memnuniyet oranı %94,93 olarak açıklandı. Galaxy S21 Ultra’nın kısa süre önce açıklanan en güçlü telefonlar listesinde yer almadığının altını çizelim.

Listenin üçüncü sırasında Vivo S10 Pro yer alıyor. Bu telefon ilginç bir şekilde Samsung’un amiral gemilerinden iki hatta üç kat daha ucuza mal oluyor. Listenin devamına göz atalım.

İşte kullanıcıların en fazla memnun kaldığı telefonlar;

  1. Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
  2. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
  3. Vivo S10 Pro
  4. Meizu 18
  5. iQOO Z5
  6. OPPO Reno 6 Pro 5G
  7. Huawei Mate 40 Pro
  8. Nubia Red Magic 3
  9. Nubia Red Magic 3 Pro
  10. OPPO K9 Pro 5G
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.