Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 4, 2021 16:21

Galaxy S22 Ultra Yenilenmiş Note 20 Ultra Olabilir!

Samsung'un yeni tepe modeli Galaxy S22 Ultra hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Bu telefon yenilenmiş Note 20 Ultra olabilir.
Galaxy S22 Ultra Yenilenmiş Note 20 Ultra Olabilir!

Koronavirüs pandemisi ve çip krizinden dolayı Samsung bu yıl bildiğiniz gibi Note 21 ailesini atlamıştı. Ocak ayında karşımıza S21 ailesi ile çıkacak olan Güney Koreli teknoloji devi için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Sızıntıları ile ünlü olan Ice Universe, Galaxy S22 Ultra modelinin yenilenmiş Note 20 Ultra olacağını dile getirdi.

Ice Universe’ün dediğine göre; içeriden biri, telefonların hem görünüş hem de işlevsellik açısından benzer olduğunu söylemiş. Samsung Galaxy S21 Ultra’nın piyasaya sürülmesinden bu yana üreticinin Galaxy S serisinin amiral gemisi modeline S-Pen desteği eklediğini belirtelim. Bu yüzden Ultra modelde yine S-Pen desteği yer alacak.

Sızıntı devi ayrıca Samsung Galaxy S22 Ultra’nın ekranının Note20 Ultra’nın ekranı kadar kavisli olmayacağını da sözlerine ekledi. Sızıntıcı ayrıca; Samsung Galaxy S22 Ultra’nın ekran eğriliğinin Note20 Ultra’dan daha az olduğu doğrulandı. Hatta belki de ekran tıpkı Note10+ gibi daha az kavisli olacak dedi.

Galaxy S22 Ultra

Ice Universe, yeni 50MP ve 200MP sensörlerinin son duyuruları da dahil olmak üzere birçok kez Samsung telefon ve görüntü sensörleri hakkında doğru bilgiler sağladı. Bu yüzden Ice Universe’ün sözlerinin doğruluk payı çok yüksek görünüyor. Snapdragon 898 ve Exynos 2200 yonga setlerinden beslenecek olan yeni seri, tasarımdan daha çok kamera tarafına odaklanacak. Son bilgilere göre 108 Megapiksellik sensör yazılımsal iyileştirmeler alacak ve kullanıcılara daha profesyonel deneyim vadedecek.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.