Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip3 İçin Android 12 Vakti!

Üst düzey katlanabilir telefonlar Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip3 için One UI 4 betaları nihayet geldi. İşte gelişmenin detayları.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip3 İçin Android 12 Vakti!

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip3, şirketin en yeni ve en geniş katlanabilir telefonları olarak günümüzde yerini koruyor. Buna rağmen şu anda Android 11 ve One UI 3.1.1 sürümünde kalıyorlar. Ancak şimdi şirket, her iki telefonun kullanıcılarını da yeni bir açık beta test programına katılmaya davet ederek bu durumu değiştiriyor.

Beta Test Programı ile Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’e Android 12 One UI 4.0 Geldi

Z Flip 3 veya Fold3 sahipleri, bu beta test programına katılarak One UI 4’ün yeni bir önizleme yapısına ve Android 12’ye nihayet erişebilirler.

Bu yeni işletim sistemi ile Samsung cihazları arasında dosya aktarımlarını kolaylaştırabilen Quick Share gibi yeni özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. One UI’nin bu sürümünde SmartThing Find ve Health hizmetlerinin ana özellikleri çok iyileştirilmiş şekilde de geliyor.

Galaxy Z fold 3

Bu iki katlanabilir cihaz için One UI 4 Beta şu anda yalnızca Güney Kore pazarında mevcut gibi görünüyor. Ancak bununla birlikte bu betanın uygulanması dünya çapında daha fazla kullanıcı için nihai bir kararlı sürümün piyasaya sürülmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Önümüzdeki aylarda da global olarak Android 12 tabanlı One UI 4’ün bu iki cihaz için yayınlanmasını bekliyoruz. Şirketin yeni telefonları, katlanabilir cihazları hakkında yeni gelişmeleri kaçırmamak için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.