Vivo Ekim 31, 2021 18:55

Vivo V23e Canlı Görüntüleriyle Sızdırıldı ve Çok Dikkat Çekiyor

Geçtiğimiz ayda ilk bilgileri çıkan Vivo V23e, şimdi canlı görüntüleri ile sızdırıldı ve özelliklerine dair yeni bilgiler ortaya çıkıyor.
Vivo V23e Canlı Görüntüleriyle Sızdırıldı ve Çok Dikkat Çekiyor

Vivo V23e, geçtiğimiz ayda Bluetooth SIG sertifika sitesinde ilk defa görülmüştü. Güvenilir bir bilgi kaynağının yeni çıkardığı rapora göre de telefonun Kasım ayında piyasaya çıkacağı ortaya çıktı. Sızdırıcı ayrıca telefona ait bir videoyu da paylaştı.

Vivo V23E Yüksek Kamera Özellikleriyle Gelecek

Video’da Vivo V23e’nin su damlası çentikli bir ekrana sahip olduğunu ortaya koyuyor. Ekran içi parmak izi tarayıcı ile donatıldığı için de OLED panel kullanılmış. Telefonun arka materyali de cam plastikten oluşuyor.

Vivo V23e

Cihazın sağ tarafında bir ses seviyesi düğmesi ve bir güç tuşu bulunuyor. Üst kısımda da bir mikrofon yerleştirilmiş. Alt kenarında bir SIM yuvası, mikrofon ve USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Telefonda 3,5 mm ses jakı mevcut değil.

Vivo v23e

Cihazın ön kamerası 50 Megapiksel lensten oluşurken arka kamera sisteminde üçlü dikeey 64 Megapiksel ana kamera 8 Megapiksel geniş ve 2 Megapiksel makro kameradan oluşuyor.

Vivo V23e

44W hızlı şarjı destekleyen 4.030 mAh pile sahip ve Funtouch 12 tabanlı Android 12 işletim sistemi ile geliyor. Son olarak cihaz 5G destekleyen bir çip ile geliyor ancak ismi tam olarak bilinmiyor.

Telefonun fiyatına gelirsek satış etiketinin yaklaşık 436 dolar civarında olacağı bilgilerde. Telefon şu anda Vietnam pazarında çıkacak ve ilerleyen zamanlarda Türkiye pazarına giriş yapmasını da temenni ediyoruz. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.