Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 30, 2021 15:02

realme GT 2 Pro Türkiye Yolunda, Asın Bayrakları!

realme GT 2 Pro serisini bekleyenler için mükemmel bir haberimiz var. Cihaz Türkiye IMEI veritabanında görüldü ve heyecanlandırıyor.
realme GT 2 Pro Türkiye Yolunda, Asın Bayrakları!

Şirket, Realme GT Neo’yi daha yeni piyasaya sürerken bir tur öncüsü olan realme GT 5G, ağustos ayında resmiyet kazanmıştı. Şirket hâlâ GT serisini daha da genişletmeye hevesli ve görünüşe göre realme GT 2 Pro  adlı yeni cihazı üzerinde çalışacak. Üstelik ülkemiz pazarı için de iyi haberleri mevcut.

realme GT 2 Pro Türk IMEI Veritabanında Görüldü, Rotasında Türkiye de Var!

Bunuunla birlikte, RMX3301 model numarasına sahip GT 2 Pro, RMX3031 model numarasına çok benzer. Bu, her iki telefonun da benzer özelliklere sahip olabileceği anlamına geliyor.

Realme GT 2 Pro IMEI

Gördüğünüz gibi de telefon ülkemizin IMEI veritabanında görüldü. Bu durum, cihazın Türkiye pazarına giriş yapacağı anlamına da geliyor. realme GT serisi performans odaklı olduğunu biliyoruz ve bu nedenle GT 2 Pro’nun amiral gemisi düzeyinde bir MediaTek veya Snapdragon yongası tarafından desteklenmesi çok muhtemel.

Bunun dışında AMOLED ve yüksek yenileme hızına sahip ekranların GT serisinde standart oldu. Yeni GT 2 Pro’da da bu tür ekran teknolojilerini ve tipik bir 65W hızlı şarj desteği de görmemiz muhtemel.

Sızıntılar bir yana, şirket henüz GT 2 Pro’nun varlığını doğrulamadı. Yakında cihazın şirket tarafından tanıtılmasını ve lansman detaylarını da öğrenmeyi bekliyoruz. Yeni gelişmeler olunca sizlere direkt aktaracağız takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.