Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 30, 2021 14:49

Galaxy S21 FE Yılan Hikayesine Dönmekten Kurtuluyor

Samsung'un yılan hikayesine dönen telefonu Galaxy S21 FE için nihayet tarih belli oldu. Çok yakında bu canavarlar bizlerle olacak.
Galaxy S21 FE Yılan Hikayesine Dönmekten Kurtuluyor

Güney Koreli Samsung‘un bu yıl içerisinde tanıtması beklenen uygun fiyatlı amiral gemisi modeli Galaxy S21 FE tam bir yılan hikayesine dönmüştü. Bir iptal edilen bir tanıtılacak denilen telefon en sonunda kesin iptal edildi denmişti. Ancak bugün gelen bilgilere göre Samsung’un yeni canavarını hiç iptal etmeye niyeti yok. Sammobile’den gelen yeni bir rapora göre S21 FE, 5-8 Ocak tarihlerinde yapılması planlanan CES 2022’de tanıtılacak. Diğer yandan sızdıran Jon Prosser, Galaxy S22 ön siparişinin Şubat ayının ikinci haftasında başlayacağını söylüyor.

Galaxy S21 FE İçin Sevindiren Haber

Daha önceki söylentilere dayanarak, S21 FE 5G’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde Dinamik AMOLED ekran, 8 GB LPDDR5 RAM, 256 GB’a kadar depolama, Snapdragon 888 yonga seti veOIS’li 12 MP arka kamera, 12MP Ultra Geniş sensör, 12MP f/2.2 diyafram telefoto kamera, 32MP ön kamera, IP68 suya dayanıklı gövde ve 25W hızlı şarjlı 4500mAh pil özelliklerine sahip olacağı söyleniyor.

Fiyat açısınan iPhone 13 mini’nin karşısına konumlandırılacak olan bu modelin 500 dolar fiyat bandını pek aşmayacağını düşünüyoruz. Avrupa ve Türkiye pazarında satışa sunulacak olan bu telefonun Şubat 2022’de bizlerle birlikte olmasına artık kesin gözüyle bakılıyor diyebiliriz.

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung’un politikasını anlamak aslında çok zor. Ocak ayında Güney Koreli firma Galaxy S22 ailesini tanıtacak. Bu yeni amiral gemisinden sonra S21 FE’yi tanıtmak satışları bize göre olumsuz etkileyecek. Bakalım her iki telefon da Samsung’un beklediği gibi yüksek satış rakamlarına ulaşabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.