Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 29, 2021 10:50

Redmi Buds 3 Lite Sudan Ucuz Fiyatı ile Geldi

Çinli Redmi'nin 15 dolarlık yeni kulaklığı Redmi Buds 3 Lite tanıtıldı. Bu fiyata böyle bir kulaklık satın almak imkansız gibi.
Redmi Buds 3 Lite Sudan Ucuz Fiyatı ile Geldi

Redmi düzenlediği etkinlikte, Note 11 serisinin yanı sıra şirketin Çin’deki bütçe dostu kulaklıkları olan Redmi Buds 3 Lite modelini duyurdu. Çinli teknoloji devine göre bu kulaklık kullanıcı kulaklarına rahat ve sabit bir uyum vaat eden kulak içi ve benzersiz bir kedi kulağı tasarımına sahip. Firmanın iddiasına göre kulaklık uzun süreler kulağınızda dursa bile ağrı vermiyor.

TWS kategorisinde yer alan yeni kulaklığımızda Bluetooth 5.2 bağlantısı bulunuyor. Rekabetçi mobil oyunlar için düşük gecikmeli oyun moduna da sahip olan kulaklıkta 6 mm sürücü yer alıyor. Arama gürültüsü azaltma özelliğine de sahip olan bu kulaklık kolay tutuş sağlamak için mat kaplamalı kompakt, yuvarlak bir şarj kutusuna ve şarj için Type-C bağlantı noktası ile geliyor.

Kulakiçi kulaklıklar dokunmatik kontrollere sahip. Ayrıca toza ve suya dayanıklılık için IP54 derecesi ile geliyor. Kasa ile birlikte 5 saat bağımsız pil ömrü ve 18 saate kadar toplam pil ömrü vaat ediyor.

Redmi Buds 3 Lite

Redmi’nin yeni kulaklığı sadece siyah renk seçeneğine sahip. 99 yuan yani yaklaşık 15 dolar gibi inanılması güç bir fiyattan satışa sunulacak olan bu kulaklığın önümüzdeki yıl ülkemize de gelmesini bekliyoruz. Ancak ülkemizde 250 TL bandından aşağıya satılmayacağını düşünüyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.