Akıllı Telefon Ekim 28, 2021 13:53

Samsung’dan Android 12 Hakkında Heyecanlandıran Açıklama

Samsung Android 12 güncellemesinde sona gelmek üzere. Beta alımlarının bittiği ve kararlı güncellemenin yakında yayınlanacağı açıklandı.
Samsung’dan Android 12 Hakkında Heyecanlandıran Açıklama

Samsung Android 12 güncellemesinde beta programını sonlandırdığını açıkladı. Şirket geçen ay biraz geç de olsa Android 12 / One UI 4.0 güncellemesinde beta programını başlattı. Hızlı bir şekilde ilerleyen beta sürecine bugün itibariyle yeni kullanıcıların alınmayacağı bildirildi.

Samsung, topluluk forumu aracılığıyla yayınladığı mesajda program için daha fazla katılımcıya ihtiyaç duymadığını ve One UI 4’ün “Tam sürümünü” veya kararlı yapısını yakında piyasaya süreceğini aktardı.

Son olarak üçüncü beta güncellemesini yayınlayan Samsung kararlı sürüm için anlaşılan o ki kullanıcıları çok fazla bekletmeyecek. One UI 4 için üçüncü beta güncellemesi yaklaşık 975 MB boyutundaydı ve başta kamera olmak üzere kullanıcılar tarafından rapor edilen pek çok hata son güncelleme ile giderildi.

Samsung One UI 4.0

Samsung, One UI 4.0 güncellemesini ülkemizde başlatmadı. Fakat kararlı güncelleme yayınladığı an, ülkemiz Galaxy S21 kullanıcıları güncelleme için çok fazla beklemeyecektir. Tahminimiz Galaxy S21 kullanıcıları kasım ayı içerisinde tüm bölgelerde yepyeni Android 12 tabanlı One Uı 4.0 sürümünü deneyimlemeyecektir.

Öte yandan Samsung geçtiğimiz gün Android12 tabanlı One UI 4.0 güncellemesinin tüm detaylarını gözler önüne seren videolar yayınladı. Android 12 sonrası Galaxy telefonunuzun nasıl görüneceğini merak ediyorsanız videolara göz atabilirsiniz.

Samsung One UI 4.0 sürümü hakkında siz ne düşünüyrosunuz?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.