Akıllı Telefon Ekim 27, 2021 10:24

Yeni Google Pixel 6 Reklamı, LG ile Dalga Geçiyor!

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan yeni Google Pixel 6 reklamı, LG'ye beklenmedik bir atıfta bulunarak dalga geçiyor. İşte gelişmeler.
Yeni Google Pixel 6 Reklamı, LG ile Dalga Geçiyor!

Google Pixel 6 serisi yılların en heyecan verici Pixel telefonları arasında yer alıyor. Etkileyici özellikleri yeterli değilse telefona ait yeni bir reklam ile bu seriye geçmenin 113 nedeni yer alıyor. Ancak nedenlerin arasında LG ile dalga geçilen bir kısım da var.

Google Pixel 6 Serisinin Yeni Reklamı, Seriye Geçmeniz Gereken Nedenlerle Dolu!

Reklamda nedenler arasında, “eski telefonunuzun üreticisi telefon yapmayı bıraktığında” diyerek  LG’nin bu yılın başlarında gerçekleşen akıllı telefon pazarından üzücü ayrılmasına atıtfta bulunuyor. LG ile dalga geçmiş olarak eleştirilen Google’ın bu davranışı bir taktik olarak görünüyor. LG’nin piyasadan ayrılmasıyla ortaya çıkan pazar payına Google’ın erişmek istediğini düşünebiliriz.

Neyse ki nedenlerin arasında geçtiği dalgalar hariç video ve fotoğraf deneyiminin, modern ve benzersiz tasarımın, araba kazasını algılamasının ve pil ömrü gibi öne çıkan birçok özellikler mevcut. Oldukça fazla neden sunan şirket, agresif pazarlama yöntemlerine başvuruyor ve Pixel serisinde bu sefer çok iddialı.

Yeni Pixel serisinde Google Tensor çipi ile performansta bekleneni çok vermese de verimlilik konusunda hedefleri var. Google, Tensor ile tamamen farklı bir plana sahip olabilir ancak sonuçları bu kadar erken görmemiz beklenmiyor. Ayrıca telefona ait ilk ticari performans incelemeleri çıktığında sizlere aktaracağız. Takipte kalın.

 

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.