Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 26, 2021 15:53

Meizu POP3 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı! Sıra Dışı Tasarım ve Uygun Fiyat

Meizu beklendiği gibi yeni nesil Meizu POP3 adlı kablosuz kulaklığın duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni kulaklıklar uygun fiyattan geliyor.
Meizu POP3 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı! Sıra Dışı Tasarım ve Uygun Fiyat

Yeni nesil gerçek kablosuz kulaklık Meizu POP3 artık resmi. Meizu’nun yeni kablosuz kulaklığı sıra dışı tasarımının yanında bütçe dostu fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. Oldukça hafif bir yapıda olan kulaklık Bluetooth 5.2 modülü ve Çevresel Gürültü Önleme (ENC) desteğiyle geliyor. Her kulaklık sadece 4.5 gram ağırlığında ve uzun süreli kullanımlarda kulağa herhangi bir rahatsızlık vermeyecek.

Meizu POP 3, 13 mm sürücülerle donatılmış olup, suya ve toza karşı IPX5 korumayla geliyor. Yeni Bluetooth 5.2 kablosuz teknolojisinin TWS kulaklıklara eklenmesi, onlara ana cihazla daha hızlı ve güvenilir bir bağlantı sağlayacaktır.

POP3’te ENC destekli mikrofonlar sayesinde telefon görüşmeleri esnasında dışarıdan gelen gürültü ortadan kaldırılacak. Kablosuz kulaklık çeşitli dokunmatik kontrollere de sahip. Bu sayede müzik çalmayı kontrol edebilecek ya da bir telefon görüşmesi kabul ya da reddedilebilecek. Açılır eşleştirme ise sadece FlymeOS yüklü cihazlara has bir özellik olacak.

POP3’ün içerisinde 40 mAh büyüklüğünde piller yer alıyor. Bu piller 6 saate kadar kullanım süresi sunmakta. Şarj kutusunun içerisinde ise 400 mAh’lık bir pil yer alıyor ve bu sayede kullanım süresi 1 günü rahatlıkla aşabiliyor.

Meizu POP 3’ün fiyatı sadece 249 yuan / 35 $ olarak açıklandı. Kulaklık ayrıca bir süreliğine 30 $’dan satışa sunulacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.