realme Ekim 23, 2021 14:50

Realme Başkanı Değişti! Firma Şaha Kalkacak!

Çinli teknoloji devinden beklenen hamle geldi. Realme başkanı bugün değişti. Firmada başarılı işlere imza atan Madhav Sheth yeni başkan oldu.
Realme Başkanı Değişti! Firma Şaha Kalkacak!

Büyük firmalarda üst düzey kademe değişiklikleri devam ediyor. Şimdi de Realme başkanı değişti. Firmada başarıdan başarıya imza atan Madhav Sheth, Realme’nin yeni başkanı oldu. Peki, Madhav Sheth kimdir? Firmada ne gibi büyük işlere imza attı? Gelin hep birlikte detaylara bakalım.

Madhav Sheth, Realme markasının Hindistan’daki büyümesiyle mükemmel bir iş çıkardı. Hindistan, Avrupa ve Latin Amerika’daki markanın başı, son yıllarda markayı katlanarak genişletiyor. Realme, birden fazla pazara girdi ve bu süreçte milyonlarca akıllı telefon satarak alaka düzeyi kazandı. Realme’deki parlak yönetimi Sheth’e ilginç bir unvan daha veriyor. Şimdi, Madhav Sheth, Realme’nin Uluslararası İş Biriminin Başkanı oldu. Bu bölüm daha iyi ürün ve hizmetler sağlamak için denizaşırı işletmeleri düzene sokmak ve entegre etmek için özel olarak oluşturulmuş bir bölümdür.

Ancak şirketin yeni Başkanı, Realme’nin kurucusu ve CEO’su Sky Li‘ye rapor vermeye devam edecek. Ancak şimdi, sorumlulukları Realme’nin ticari operasyonları olacak. Bilmeyenler için, 2018 yılında kuruluşundan bu yana markanın bir parçasıdır. Hindistan ve Avrupa pazarlarında varlığının sürekli artmasına katkıda bulunmuştur.

Realme’nin CEO’su Sky Li konu ile ilgili olarak; “MADHAV, GEÇMİŞTE REALME’NİN DENİZAŞIRI İŞİNİN GELİŞİMİNE MUAZZAM KATKILARDA BULUNDU. GELECEKTE MADHAV’IN REALME’Yİ YENİ ATILIMLAR YAPMAYA VE ÜRÜNLERİ DÜNYA ÇAPINDA DAHA FAZLA GENCE ULAŞTIRMAYA YÖNLENDİRECEĞİNE TAMAMEN İNANIYORUZ.” açıklamasında bulundu.

Realme Başkanı

Realme, pazardaki yolculuğuna bir dizi bütçeli OPPO akıllı telefon olarak başladı. Huawei’nin Honor ile kurduğu çok başarılı iş modelinden sonra birçok şirket kendi alt markalarını takip etti. Realme, sonrasında Oppo’nun alt markası oldu. Alt marka, orta sınıf ve bütçeye uygun akıllı telefonlar sundu. Ancak realme’nin son dönemdeki telefonları çekici özelliklere ve yenilikçi özelliklere sahip. Örneğin Realme X, açılır kamera ve çerçevesiz ekranla gelen ilk orta sınıf akıllı telefondu. Bu sadece amiral gemisi akıllı telefonlar arasında görülebilen bir şeydi.

Realme sonraki yıllarda büyüdü ve Oppo, OnePlus ve Vivo’nun arkasındaki Çinli holding olan BBK Group, markanın kendi uçuşlarını uçurması için kanat vermeye karar verdi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.