Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 23, 2021 13:55

GTA The Trilogy – The Definitive Edition Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyuncuların merakla beklediği GTA The Trilogy - The Definitive Edition hakkında yeni detaylar paylaşıldı. İşte oyunun çıkış tarihi ve fiyatı.
GTA The Trilogy – The Definitive Edition Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Rockstar Games‘ten herkes GTA 6 beklerken firma bizleri ters köşe yapmış ve GTA 5’in yeni nesil konsol sürümünü duyurmuştu. Rockstar daha sonrasında ise GTA The Trilogy – The Definitive Edition duyurusu ile karşımıza çıktı. Efsanevi GTA oyunlarının grafiklerini iyileştirecek olan firma, bugün üçlü oyun serisi hakkında yeni detaylar paylaştı. Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı bu sayede belli oldu.

Oyun, 11 Kasım’da mobil hariç tüm büyük platformlarda dijital olarak yayınlanacak. Grafikleri yenilenmiş seri, PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve Nintendo Switch‘te mevcut olacak. Android ve iOS için oyunlar gelecek yıl piyasaya sürülecek. Disk versiyonu ise 7 Aralık’ta çıkacak. Ayrıca oyun aynı gün PlayStation Now platformunda da karşımıza çıkacak. Üçlemedeki San Andreas‘ın ise ilk gün Xbox Game Pass‘e geleceğini belirtelim.

Rockstar, grafik seviyelerindeki farkın açıkça görüldüğü güncellenmiş üçlemenin ilk fragmanını da yayınladı. Köşeli eski modeller hala yerli yerinde duruyor. Ancak şimdi çok daha ayrıntılılar ve yansımaların etkileri hiç de çok modern görünüyor. Bu arada oyun Nvidia DLSS’yi destekleyecek. Şimdilik sistem gereksinimleri belli olmayan oyun Türkiye’de tüm platformlarda 529 TL’den satılacak. Eski bir oyun için oldukça yüksek olan bu fiyat şimdiden Twitter’da çok tepki topladı bile.

Oyunun fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.